SEPHORA COLLECTION - Colorful Special Effect - Płynny cień do powiek - COLORFUL SPECIAL EF

43,00 zł

Obserwuj

Zobacz na mapie:
Legnica
woj. dolnośląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

SEPHORA COLLECTION przedstawia Colorful Special Effect: intensywne, matowe lub brokatowe, płynne cienie do powiek, dla niezwykłego efektu w mgnieniu oka. Do jakiego makijażu? Wyjątkowo efektowny makijaż bez efektów specjalnych. W tym wszechświecie kolor ujawnia swój niezwykły potencjał poprzez różne efekty: - Matowy efekt: mocna pigmentacja matowych cieni zapewnia niezwykle żywe kolor już od pierwszego pociągnięcia, które nie tracą swojej intensywności nawet po wyschnięciu. - Brokatowy efekt: iskrzące się, brokatowe cienie ozdobią twoje powieki niezwykłym blaskiem. Idealne do aplikowania pojedynczo lub z innymi cieniami. Dzięki gwarantowanemu, długotrwałemu efektowi są gotowe na wszystko! Kremowa płynna tekstura bez najmniejszego problemu rozprowadza się na powiece, tworząc równą warstwę. Dzięki optymalnemu czasowi schnięcia, są łatwe w użyciu i mieszają się za pomocą palca lub pędzla, dzięki czemu można tworzyć graficzny makijaż lub miękkie, stopniowe przejścia między cieniami. Efekt? Wykończenia, które podobnie jak efekty specjalne, wydają się zbyt piękne, aby mogły być prawdziwe. Teraz wszystko zależy od Ciebie! AKCJA!. SEPHORA COLLECTION - Colorful Special Effect - Płynny cień do powiek - COLORFUL SPECIAL EFFECTS MAT-20 05

Przejdź na stronę sklepu internetowego i zamów produkt z dostawą do domu.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Legnica
woj. dolnośląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep internetowy
(Sephora)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Makijaż kolorowy
(w dziale: Zdrowie i uroda)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2021-05-18

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep internetowy
(Sephora)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij