Rozkodowywanie radioodtwarzaczy radio code kode legnica


Opis

Rozkodowywanie radii samochodowych i nawigacji w takich samochodach jak: Audi. Alfa Romeo, BMW, Citroen, Chrysler, Daewoo, Ford, Fiat, Honda, Iveco, Jaguar, Kia, Land Rover, Mazda, Man, Mercedes, Mitsubishi, Opel, Nissan, Peugeot, Range Rover, Renault, Saab, Scania, Skoda, Subaru, Suzuki, Toyota, Volvo, Vw.
Legnica tel.888884081
Naprawa liczników samochodowych.
Np. Renault kangoo-uszkodzony prędkościomierz lub obrotomierz.
Peugeot-uszkodzony predkościomierz lub obrotomierz
itp.
Naprawa sensorów air bag. Naprawa immo(kodowanie kluczy, wyłączenie immo)


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Ogłoszenia Legnica - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Jelenia Góra (pow. m. Jelenia Góra w dolnośląskim), Ogłoszenia Lubin (pow. lubiński w dolnośląskim), Ogłoszenia Bolesławiec (pow. bolesławiecki w dolnośląskim), Ogłoszenia Polkowice (pow. polkowicki w dolnośląskim), Ogłoszenia Wołów (pow. wołowski w dolnośląskim), Ogłoszenia Sobótka (pow. wrocławski w dolnośląskim), Ogłoszenia Lwówek Śląski (pow. lwówecki w dolnośląskim)