Regał łazienkowy nad pralkę dąb sonoma + biały - Rikero 3X

548,00 zł

Regał łazienkowy nad pralkę dąb sonoma + biał... - Regały - Legnica

Opis

W sklepach jest obecnie dostępny naprawdę szeroki wachlarz produktów przeznaczonych do prania. Niewiele z nas korzysta już tylko ze standardowego proszku i płynu. Wspomagamy się również magicznymi perełkami, korzystamy z dobrodziejstw kapsułek i chusteczek. Na półce z chemią możemy znaleźć nie tylko środki usuwające plamy, ale również chroniące pozostałe ubrania przed zafarbowaniem i nadające im zapach zbliżony do drogich, markowych perfum. Tak czy inaczej, środków do prania w każdym domu jest mnóstwo i wszystkie są upychane po kątach lub stoją na podłodze w pobliżu pralki z braku odpowiedniego miejsca na ich przechowywanie. Z nami unikniesz tego problemu, ponieważ specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy rewelacyjny słupek łazienkowy Rikero 3X marki Elior.  Ponadczasowe rozwiązanie Nie oszukujmy się.... w robieniu prania nie ma nic ekscytującego. Jednak, żeby chodzić w czystych i pachnących ubraniach, musimy je regularnie prać. Pralki znacznie ułatwiają nam życie, ale potrzebują równ

Produkt możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Więcej informacji na temat zamówienia znajdziesz na stronie sklepu..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Legnica
woj. dolnośląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Dom
(Dom)

Legnica
woj. dolnośląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Regały
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2022-05-28

Zgłoś naruszenie

Regały w okolicy

Dom
(Dom)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij