Ranunculus - jaskier żółty - 7 szt.

6,07 zł

Ranunculus - jaskier żółty - 7 szt. - Nasiona, cebulki - Legnica
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Legnica
woj. dolnośląskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Opis

W opakowaniu znajduje się 7 szt. cebulek.   Termin sadzenia: wrzesień-październik Rozstaw sadzenia: 15 cm Głębokość sadzenia: 5 cm Kwitnienie: maj-czerwiec Kolor kwiatów: żółty Wysokość rośliny: 30-35 cm Zimowanie: nie   Jaskier (Ranunculus) to roślina o przepięknych kulistych kwiatach, przypominająca nieco piwonię, dorastająca do 35 cm. Sprawdzi się idealnie jako ozdoba rabaty lub tarasu posadzona w doniczce, a także jako kwiat cięty. Jaskry preferują stanowiska słoneczne lub lekko zacienione na glebie próchniczej, głęboko uprawionej i dostatecznie wilgotnej. Do gruntu sadzić je można od września do listopada, a do doniczek przez cały rok. Przed wysadzaniem należy zanurzyć cebulki w wodzie na 24h w celu przyspieszenia kiełkowania. W czasie wiosennej suszy wymagają podlewania i regularnego odchwaszczania. Po kwitnieniu i odczekaniu aż liście wyschną można wykopać cebulki z ziemi, oczyścić i przechować przez zimę okryte trocinami w pomieszczeniu o temperaturze 10-15°C.  

Dodatkowe informacje na temat produktu znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Legnica
woj. dolnośląskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Internetowy sklep ogrodniczy)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Nasiona, cebulki
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2021-09-19

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Internetowy sklep ogrodniczy)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij