Fiio m11 pro

3 190,00 zł

Fiio m11 pro - Przenośne odtwarzacze... - Legnica
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Legnica
woj. dolnośląskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Opis

Fiio M11 ProPrzenośny odtwarzacz muzyki Fiio M11 ProBazując na sukcesie znakomitego odtwarzacza przenośnego M11, nowy model Pro wyposażono w dwa przetworniki cyfrowo-analogowe AKM AK4497EQ. W porównaniu do podwójnego AK4493 w swoim poprzedniku, nie tylko zwiększono stosunek sygnału do szumu (SNR), ale także zmniejszono zniekształcenia o 3dB, aby znacznie poprawić jakość dźwięku. Urządzenie oprócz doskonałego odtwarzacza audio, posiada funkcję wzmacniacza audio Bluetooth o układzie THX-AAA. Po przełączeniu na tryb odbiornika Bluetooth, M11 Pro przekształca się w wysokiej jakości wzmacniacz słuchawkowy, o znacznie lepszej odpowiedzi częstotliwościowej, a także o mniejszych zniekształceniach, szumie i przesłuchu w porównaniu do typowych rozwiązań Bluetooth. Co więcej, M11 Pro może również wysyłać wszelkie odebrane sygnały Bluetooth przez wyjście koncentryczne do zewnętrznego dekodera.Oprócz znakomitych właściwości audio, M11 Pro ma 64 GB pamięci, a także 3 GB pamięci RAM, która zapewnia płynną wielozadaniowość. Oprócz pamięci wewnętrznej urządzenie może pomieścić 1 kartę microSD do 2 TB. Tysiące bezstratnych plików muzycznych można przechowywać w olbrzymiej przestrzeni. Co więcej, pojemność baterii wzrosła do 4370 mAh i obsługuje protokół szybkiego ładowania MediaTek Pump Express. Bateria może zapewnić 50 dni czuwania lub 13 godzin ciągłego odtwarzania.Specyfikacja techniczna:3GB pamięci RAM + 64GB ROMObsługuje pliki aż do PCM 384 kHz + natywne DSD256Obsługuje wszelkie pliki aż do DSDDwukierunkowa łączność Bluetooth z LDACAsynchroniczne złącze USB DAC obsługujące formaty do 384 kHz/32 bit2.4/5GHz dual-band Wi-Fi5,15" 1440x720 wyświetlacz dotykowyQC2.0 i Media Tek Pump - błyskawiczne ładowanie indukcyjneObsługuje Fiio Link, DLNA, AirPlay i USB AudioProsty przesył plików przez Wi-FiDynamiczny equalizer4370mAh bateria litowo polimerowaWaga 220g

Szczegółowe informacje na temat produktu oraz dostawy znajdziesz na stronie sklepu


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Legnica
woj. dolnośląskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Sklep Audio)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Przenośne odtwarzacze mp3 i CD
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2021-10-23

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Sklep Audio)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij