Tetra AquaSafe Preparat do uzdatniania wody - 5000 ml

149,80 zł

Ogłoszenie jest nieaktualne

Tetra AquaSafe Preparat do uzdatniania wody  -... - Pozostałe - Legionowo

Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Legionowo
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Opis

Tetra AquaSafe Preparat do uzdatniania wody - opis w skrócie: Nowa formuła BioExtract wspomaga zdrowie wody i rybek. Preparat neutralizuje natychmiast szkodzące rybkom substancje i dostarcza im substanecji potrzebnych do życa. Tetra AquaSafe w skrócie: Dzięki niemu woda jest stosowna dla rybek Preparat neutralizuje natychmiast szkodzące rybkom substancje zawarte w wodzie kranowej: eliminowany jest chlor i chloraminy, a metale ciężkie takie jak miedź, cynk i ołów wiązane są skutecznie i długotrwale Wspiera pozyskiwanie świeżej i czystej wody Biokoloidy wspierają rozwój pozytecznych bakterii, dzięki którym otrzymujemy przejrzystą wodę Preparat wzbogacony jest w niezbędne do życia, występujące w środowisku naturalnym substancje: jod-wspomaga żywotność ryb, magnez-wspiera wzrost i samopoczucie Optymalna formuła witamin zwalcza stres i wspomaga długie zdrowie rybek Skrzela i śluzówka są chronione przez koloidy Działa szybko z długotrwałym efektem Preparat przeznaczony do akwariów słodkowodnych i morskich Dawkowanie: Zwróć uwagę na ulotkę zamieszczoną na opakowaniu, aby użyć odpowiedniej ilości preparatu. Można dodać podczas transportu rybek, kwarantanny lub leczenia.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!


Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Legionowo
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe
(w dziale: Hobby i książki)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2020-12-19

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij