Rama łóżka z litego drewna z odzysku, 140 x 200 cm

1 825,28 zł

Rama łóżka z litego drewna z odzysku, 140 x 200... - Łóżka - Legionowo

Opis

Rama łóżka z odzyskanego drewna roztacza czar vintage i stanie się centralnym punktem Twojej sypialni. Stylizowana na starodawną rama łóżka wykonana jest z litego drewna odzyskanego z legarów, podłóg i belek nośnych z rozebranych starych budynków. Może składać się z wielu gatunków drewna, takich jak palisander indyjski (drzewo różane), sosna, tek, buk, dąb, cedr, drewno mango, akacja itp., a dzięki temu posiada cechy charakterystyczne różnych gatunków drewna. Odzyskane drewno jest już postarzone, zwietrzałe i wysuszone, w związku z czym nie kurczy się ani nie wygina. Co za tym idzie rama łóżka jest niezwykle stabilna, trwała i przyciągająca wzrok. Kunszt wykonania i pełne wdzięku usłojenie sprawiają, że każdy mebel jest niepowtarzalny i nieco różni się od pozostałych. Prosimy mieć na uwadze, że materac nie wchodzi w skład przesyłki. Uwaga: kolory poszczególnych mebli mogą się różnić, co sprawia, że każdy z nich jest wyjątkowy; wysyłka odbywa się losowo.Materiał: lite drewno z odzysku Wymiary: 140 x 200 x 76 cm
(szer. x dł. x wys.) Wymiary odpowiedniego materaca: 140 x 200 cm
(szer. x dł.); materac nie jest częścią przesyłki Powierzchnia szlifowana, malowana i lakierowana Waga 44 kg
.

Produkt możesz zamówić bezpośrednio w sklepie internetowym. Przejdź do oferty poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz więcej informacji na temat produktu oraz dostępnych opcji dostawy w dowolne miejsce w Polsce.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Legionowo
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Meble i wyposażenie domu)

Legionowo
woj. mazowieckie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Łóżka
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2021-02-28

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Łóżka w okolicy

Sklep
(Meble i wyposażenie domu)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij