Korzystny pakiet IAMS Adult Delights, 48 x 85 g - Pakiet mieszany w sosie

79,80 zł

Korzystny pakiet IAMS Adult Delights, 48 x 85... - Karmy dla kotów - Legionowo
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Legionowo
woj. mazowieckie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

IAMS Delights Rybne Smaki zapewnia Twojemu kotu zróżnicowane kompozycje smakowe w galarecie lub w sosie, które składają się z ryb oraz warzyw. Ta wysokowartościowa karma dostarczy Twojemu pupilowi wszystkich niezbędnych substancji odżywczych. Skład oparty jest na wieloletnich badaniach i zorientowany jest na naturalne potrzeby żywieniowe zwierząt. Wszystkie warianty karmy IAMS Delights dostarczają białek pochodzenia zwierzęcego. Innowacyjna karma podstawowa IAMS Delights łączy ulubione składniki kotów i wyróżnia się wysoką akceptacją - jest dostępna w sosie oraz w galarecie, zależnie od upodobań Twojego pupila. Wszystkie warianty smakowe są lekkostrawne i pozytywnie wpływają na proces trawienia oraz wzmacniają system immunologiczny. Ponadto karma w optymalny sposób łączy w sobie mięsa lub ryby z warzywami, minerałami i witaminami oraz sprzyja utrzymaniu optymalnej wagi i dobremu samopoczuciu. Doświadczenie od 1946 roku: założyciel firmy Paul F. Iams jako pierwszy uznał, że psy i koty to zwierzęta przede wszystkim mięsożerne, czym zrewolucjonizował rynek produkcji karm. Wieloletnie badania oraz dbałość o bezpieczeństwo i jakość karm, jak również innowacyjne receptury wyróżniają produkty marki Iams. Iams Delights Adult w skrócie: IAMS Delights Adult:Urozmaicona kompozycja smakowa dla wymagających kotów, innowacyjna receptura, wysoka zawartość białka zwierzęcego, witaminy i składniki mineralne, zrównoważona formuła stworzona na podstawie wieloletnich badań IAMS Delights Kitten w sosie: Składniki mineralne, innowacyjna karma pełnowartościowa dla dorastających kotów oraz kotek karmiących i kotnych, praktyczne opakowanie, wysoka zawartość białka zwierzecego niezbędnego do poprawnego rozwoju IAMS Delights Senior w sosie:Smaczna karma mokra dla starszych kotów od 7 roku życia, innowacyjna receptura, wysoka zawartość białka, witaminy i składniki mineralne, zrównoważona formuła stworzona na podstawie wieloletnich badań --> Korzystny pakiet składa się z następujących rodzajów: Rybne smaki w sosie: 12 x Tuńczyk i groch, 12 x Łosoś i dorsz, 12 x Makrela i pstrąg, 12 x Ryby morskie i fasola zielona Rybne smaki w galarecie: 12 x Tuńczyk i śledź, 12 x Łosoś i pstrąg, 12 x Makrela i fasola zielona, 12 x Ryby morskie i groch Mięsne smaki w sosie: 16 x Kurczak i indyk, 16 x Jagnięcina i czerwona papryka, 16 x Wołowina i wątróbka Mięsne smaki w galarecie: 12 x Kurczak i czerwona papryka, 12 x Wołowina i marchew, 12 x Indyk i kaczka, 12 x Jagnięcina i wątróbka --> Pakiet mieszany w sosie: 12 x Kurczak i indyk, 12 x Jagnięcina i czerwona papryka, 12 x Tuńczyk i groch, 12 x Łosoś i dorsz Pakiet mieszany w galarecie: 12 x Tuńczyk i śledź, 12 x Łosoś i pstrąg, 12 x Indyk i kaczka, 12 x Jagnięcina i wątróbka Wypróbuj również nasze warianty mieszane! Rybne smaki w sosie i galarecie: Rybne smaki w sosie: 6 x Tuńczyk i groch, 6 x Łosoś i dorsz, 6 x Makrela i pstrąg, 6 x Ryby morskie i fasola zielona Rybne smaki w galarecie: 6 x Tuńczyk i śledź, 6 x Łosoś i pstrąg,

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!

Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Legionowo
woj. mazowieckie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla kotów
(w dziale: Hobby i książki)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 9
Data dodania: 2020-08-29

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij