Karcher Odkurzacz parowy SV 7 1.439-410.0

2 347,00 zł

Ogłoszenie jest nieaktualne

Karcher Odkurzacz parowy SV 7         1.439-410.0 - Odkurzacze - Legionowo

Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Legionowo
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

Odkurzacz parowy SV 7 1.439-410.0Odkurzacz SV łączy w sobie zalety parownic i odkurzaczy. Zbiera suche zanieczyszczenia i niewielkie ilości wody (maks. 0.5 l). Jego podstawową funkcją jest jednak odkurzanie parowe.Odkurzanie parowe polega na nanoszeniu i odsysaniu pary z odspojonym brudem w jednym przejściu roboczym. Umożliwia to skuteczne, ekologiczne (bez stosowania chemii) czyszczenie bez zacieków i wody pozostającej na powierzchni. Dodatkowy zbiornik na wodę umożliwia uzupełnianie wody podczas pracy bez przerw na studzenie bojlera. Odkurzacz parowy może pełnić funkcję okurzacza na sucho z filtrem wodnym (bez worków) i pozwala też zbierać niewielkie ilości wody (maks. 0.5l). Czyszczenie parą i odsysanie jej w jednym przejściu roboczym umożliwia skuteczne czyszczenie okien, luster, podłóg drewnianych i odświeżanie tapicerki.Urządzenie 3 w 1Czyści parowo i odsysa oraz zbiera suche śmieci jednocześnie. Efektywny, wieloetapowy system filtracjiWoda i mikrofiltr HEPA (EN 1822:1998) zatrzymują roztocza, pyłki, zarodniki grzybów i inne cząsteczki. Wygodna w użyciu dysza podłogowaSzybke i proste przełączanie pomiędzy trzema różnymi zastosowaniami odkurzacza. Prosta obsługaSiła ssąca jest regulowana na rękojeści, a wydatek pary na urządzeniu.4-stopniowa regulacja siły ssaniaSiła ssąca może być regulowana w zależnosci od stopnia zabrudzenia czyszczonej powierzchni.5-stopniowa regulacja wydatku paryWydatek pary może być regulowany w zależnosci od stopnia zabrudzenia czyszczonej powierzchni.Para non-stopZbiornik na wodę można szybko i łatwo napełnić.Schowek na przewód elektryczny na obudowieWygodne przechowywanie przewodu zasilającego.Bezpieczna blokadaZabezpiecza przed przypadkowym naciśnięciem spustu np. przez dziecko.Szeroki zakres zastosowańWielofunkcyjne urządzenie z dodatkowymi akcesoriami idealnie nadaje się do czyszczenia domu bez użycia chemii.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!


Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Legionowo
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep RTV AGD
(Sklep internetowy)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Odkurzacze
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 7
Data dodania: 2020-08-30

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep RTV AGD
(Sklep internetowy)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij