Patelnia żeliwna owalna na desce

55,00 zł

Patelnia żeliwna owalna na desce - Patelnie i woki - Lębork

Opis

Owalna patelnia żeliwna o długości 23cm na drewnianej desce.Masywna i dobrze wykonana patelnia, dedykowana wszystkim, którzy intensywnie użytkują tego rodzaju produkty.Patelnia jest bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne.Solidna konstrukcja patelni zapewni jej użyteczność na długie lata.Żeliwne wykonanie pozwala na równomiernie nagrzewanie się patelni. Sprzyja to wydobywaniu się z potraw doskonałych aromatów.Patelnia w zestawie posiada zdejmowany uchwyt, który ułatwia przenoszenie patelni, a deska stanowi doskonałą podstawkę pod rozgrzaną patelnie.Zestaw doskonale się prezentuje i cieszy dużym zainteresowaniem.Tego rodzaju kompozycje coraz częściej wykorzystuje się do serwowania potraw w hotelach czy restauracjach..

Szczegółowe informacje o produkcie, a także o kosztach transportu w dowone miejsce w Polsce znajdziesz po przejściu na stronę sklupu internetowego. Przejdź do ogłoszenia poprzez link w ogłoszeniu.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Lębork
woj. pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Meble i wyposażenie domu)

Lębork
woj. pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Patelnie i woki
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 6
Data dodania: 2021-02-27

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Patelnie i woki w okolicy

Sklep
(Meble i wyposażenie domu)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij