Jasnoszara zamykana skrzynia do ogrodu - Vantis 420L

878,00 zł

Jasnoszara zamykana skrzynia do ogrodu - Vantis... - Pozostałe el. przech... - Lębork

Opis

Szykuje się ciepły i słoneczny weekend, trzeba więc jakoś go zaplanować. Rano pielęgnacja ogrodu, a wieczorem odpoczynek i spotkanie z przyjaciółmi przy grillu. Jak dobrze, że najpotrzebniejsze rzeczy na grilla ukryte są w skrzyni ogrodowej - to zaoszczędzi sporo czasu! Przekonaj się jak prosta staje się organizacja spotkania z przyjaciółmi - talerzyki, koce, gry i wiele innych potrzebnych przedmiotów ukryjesz w skrzyni ogrodowej Vantis 420L zaprojektowanej przez niezastąpioną markę Elior! Organizacja przestrzeni i czasu Skrzynia ogrodowa Vantis to doskonały sposób na organizację przestrzeni ogrodowej. Zmieści w sobie nie tylko najpotrzebniejsze narzędzia ogrodnicze - co znacznie ułatwi Ci pracę i pozwoli w szybki sposób posprzątać bałagan, ale także może stać się "schowkiem" na ciepłe kocyki, preparat na owady, papierowe talerzyki, świece i inne przedmioty przydatne przy wieczornych spotkaniach przy grillu. Po co chodzić kilk

Produkt możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Więcej informacji na temat zamówienia znajdziesz na stronie sklepu..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Lębork
woj. pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Dom
(Dom)

Lębork
woj. pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe el. przechowywania
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2022-05-29

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Dom
(Dom)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij