Ezviz C3A-B

569,00 zł

Ezviz C3A-B - Kamery CCTV - Lębork

Opis

WPEŁNIBEZPRZEWODOWEROZWIĄZANIE C3Atosamodzielnawpełnibezprzewodowa-zasilanazbaterii-zewnętrznakameraWiFi.Pozwalaużytkownikowinaprowadzeniemonitoringuzdowolnegomiejscabezuciążliwegoprowadzeniawidocznychprzewodów. DUŻAŁADOWALNABATERIA Dzięki litowo-jonowej ładowalnej baterii 5500mAh kamera C3A może pracować do 2-3miesięcy zapewniając ciągłą ochronę i minimalizując okresy przestoju. Przy współpracy ze stacją bazową W2D kamera może pracować nawet do 6miesięcy (czasy pracy odpowiednio 2-3 i 6 miesięcy przewidywane są przy pracy w trybie detekcji ruchu i 10 alarmach na dobę, normalna temp. pracy i środowisko). WBUDOWANYCZUJNIKRUCHU WceluuniknięciafałszywychalarmówC3AmazintegrowanysensorPIR.Tylkoruchczłowiekalubzwierzęciawyzwoliczujnikruchuizapiswideo. ROZDZIELCZOŚĆFULLHDIKĄTWIDZENIA126° RozdzielczośćFULLHDpozwoliCidostrzeckażdyszczegół,aprzykąciewidzenia126°będzieszmógłobserwowaćbardzodużyobszarogrodu,anawetcałepomieszczeniewdomu. WODOSZCZELNOŚĆIPRACAWNOCY C3AmaklasęszczelnościIP65,cooznacza,żejestwodo-ipyłoszczelna.PonadtoC3Amożepracowaćwzakresietemperatur-20°-45°. Promiennikpodczerwieniozasięgudo7,5metrapozwalanaprowadzenieobserwacjiirejestracjęzdarzeńwporzenocnej. DWUKIERUNKOWEAUDIO Dziękiwbudowanejfunkcjidwukierunkowegoaudioniebędzieszjedyniebiernymobserwatorem,będzieszmógł(a)nawiązaćkontakt.WystarczyotworzyćaplikacjęEZVIZ,abyuzyskaćpołączenieizdecydowaćokoniecznościwystraszeniaintruzalubporozmawianiazeswoimipracownikamiwpracylubgościemprzedTwoimwejściemdodomu..

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Lębork
woj. pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Lębork
woj. pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Kamery CCTV
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 14
Data dodania: 2021-03-03

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Kamery CCTV w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij