Earmen eagle

569,00 zł

earmen eagle - DAC - Lębork

Opis

 EarMen Eagle Wydajny, kieszonkowy przetwornik cyfrowo-analogowy USB + przedwzmacniacz + wzmacniacz słuchawkowy, kompatybilny z urządzeniami mobilnymi Apple® i Android ™  Wyposażony w audiofilski przetwornik SABRE DAC  EarMen Eagle posiada na swoim pokładzie hi-endowy układ DAC ESS ES9281 SABRE, który potrafi zapewnić wysoką jakość dźwięku przy THD + N na poziomie <0,002%, co pozwala mu na uzyskanie reprodukcji czystego i naturalnego brzmienia.Redukcja szumów  EarMen Eagle stosuje kondensatory tantalowe Super LOW ESR, wysokiej jakości komponenty w konstrukcji zasilacza oraz 4-warstwową pozłacaną technologię PCB znaną z branży komputerów PC i smartfonów. EarMen Eagle redukuje szum do minimum. Poprawi to odbiór bardzo drobnych szczegółów, szczególnie w plikach Hi-Res, w których faktycznie można poczuć i usłyszeć różnicę.Pozłacana płytka PCB PCB EarMen Eagle (płytka drukowana) jest pozłacana w 4 warstwach, co nie ma sobie równych pod względem jakości i wydajności. Pozłacana płytka PCB gwarantuje minimalne straty jakości dźwięku. Earmen produkuje je poprzez wiercenie CNC i powlekanie modelowe.  Projekt Posiadając wiele lat doświadczenia w branży audio, nasi inżynierowie wykorzystali swoją wiedzę, aby opracować urządzenie, które zapewni Ci doskonałą jakość dźwięku i będzie kompatybilne z Win 10, Apple iOS, Apple MacOS i Android.EarMen Eagle jest lekki, ale z solidną aluminiową obudową i pięknymi detalami ze szkła, daje wrażenie urządzenia o wyglądzie premium. Kompaktowa konstrukcja pozwoli Ci używać EarMen Eagle gdziekolwiek zechcesz.Łatwy w użyciu Wbudowany napęd adaptacyjny sprawia, że nie ma potrzeby ręcznej instalacji sterownika. Połączenie może być używane bezpośrednio, łatwo przekształcając smartfon do profesjonalnego sprzętu audio. Po prostu podłącz i odtwarzaj. Cechy kluczowe: • Odtwarza wszystkie formaty 32bit / 384kHz: PCM, DXD i DSD• Obsługuje odtwarzanie z iPhone'ów, smartfonów z systemem Android, komputerów MacOS i Windows• Jego sercem jest legendarny konwerter audio SABRE®DAC z modulacją HyperStream®II, który zapewnia najwyższą jakość dźwięku i stabilne pole dźwiękowe.• EarMen Eagle zapewnia jakość dźwięku aż do zestawów słuchawkowych  • Wejście: USB A • Wyjście: Stereo 3,5 mm Stereo 3,5 mm 16 Ω 32 Ω 150 ΩMoc:  1V / 62 mW 1,4 V / 62 mW 2V / 27mWTHD + N: <0,002% <0,002% <0,004% • Formaty audioMQADSD 64/128 DoPDXD 384 / 352,5 kHzPCM Do 384 kHz • Wymiary dł. X szer. X wys: 55 x 22 x 8 mm• Waga: 15 g• Obsługiwany system operacyjny: Win10, Apple iOS, Apple macOS, Android

Szczegółowe informacje na temat produktu oraz dostawy znajdziesz na stronie sklepu

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Lębork
woj. pomorskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Sklep Audio)

Lębork
woj. pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: DAC
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2021-03-05

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

topping d10s kolor: czarny
499,00 zł
Ostrów Wielkopolski

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Sklep Audio)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij