Następne

Inwestycja- 7 km do Trasy kaszubskiej

60 540 zł

Działka w Łebnie - parametry

Rodzaj działki:
Budowlana

Cena za m2:
60.00

Powierzchnia:
1009 m2

Kształt działki:
Prostokąt


Działka budowlana na sprzedaż, Łebno - opis nieruchomości

Oferujemy na sprzedaż działki o powierzchni od 1000 m2,-1800 m2 zlokalizowane w Łebnie. Działki są płaskie, prostokątne Sąsiedztwo stanowią działki niezabudowane oraz domy jednorodzinne. Okolica spokojna, dokoła przyroda, śpiew ptaków, świeże powietrze a zarazem świetny dostęp komunikacyjny.. Działki nadają się świetnie na inwestycję - około 7 km do wpinki w Szemudzie - nowa trasa Kaszubska.

Media: do doprowadzenia

Warunki zabudowy dla każdej z działek;
Standard zabudowy: budynek mieszkalny jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym bądź nieużytkowym-możliwość podpiwniczenia.
Wysokość do 9 m, szerokość elewacji frontowej do 18m z tolerancja do 20%. Dach dwu lub wielospadowy, o nachyleniu 30-45 stopni. Pokrycie dachu dachówka lub dachówko podobny materiał w kolorze grafitowym lub ceglastym. Powierzchnia zabudowy do 200 m2 dla każdego budynku. Powierzchnia biologicznie czynna min 60%. Zabudowa minimalnie 6 metrów od drogi dojazdowej.

Do centrum Gdyni ok 32 km, do Gdańska ok40 km, do Wejherowa ok 20 km, Kartuzy ok.18.
Szkoła, przedszkole, poczta, sklepy ok 1,5 km

Zapraszam na prezentację !!!!!!

KGJ Nieruchomości
531 31 30 31
[email protected]ści.pl
www.kgj-nieruchomosci.pl

Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB------------

Kluczowe informacje o działce:
Działka budowlana do sprzedania w cenie: 60 540 zł.
Powierzchnia działki budowlanej wynosi: 1009 m2 (10.1a).
Nieruchomość położona jest w województwie pomorskim, w Łebnie


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne