Następne

Działka z panoramicznym widokiem

120 000 zł

Szczegóły

Cena za m2:
12.00

Powierzchnia:
10 000 m2


Opis

Łebno- działka o pow. 10000m2 położona w kameralnej zabudowie siedliskowej i domów jednorodzinnych. Dojazd drogą gminną, media przechodzą w granicy działki, sieć wodociągowa i energetyczna.
Przepiękna architektura krajobrazu, przeplatające się z lasami i młodymi zagajnikami. Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i spokój, zaplecze rekreacyjne dla mieszkańców, liczne ścieżki spacerowe, jak i również na wycieczki rowerowe. Odległość nieruchomości od miejscowości Szemud ok. 5 km, od Obwodnicy Trójmiejskiej ok. 20 km.
Nieruchomość posiada duży potencjał inwestycyjny oraz walory rekreacyjno - ekologiczne.
Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.
Polecamy zapraszamy do oglądania.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Zobacz inne nieruchomości

 Działka  na sprzedaż, 2251m², Skrzeszewo Żukowskie
119 000 zł

Skrzeszewo Żukowskie
(ogłoszenia pomorskie)

 Działka budowlana na sprzedaż, 2288m², Skrzeszewo Żukowskie
137 300 zł

Skrzeszewo Żukowskie
(ogłoszenia pomorskie)

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne