Lamborghini 660 F Plus (udział 1/3)

7 166,67 zł

Lamborghini 660 F Plus (udział 1/3) - Ciągniki, traktory - Łaziska
Lamborghini 660 F Plus (udział 1/3) - Ciągniki, traktory - Łaziska - zdjęcie 1Lamborghini 660 F Plus (udział 1/3) - Ciągniki, traktory - Łaziska - zdjęcie 2Lamborghini 660 F Plus (udział 1/3) - Ciągniki, traktory - Łaziska - zdjęcie 3
Obserwuj
Napisz / zadzwoń
Kup z Trustap

Zobacz na mapie:
Łaziska
woj. lubelskie
pow. opolski
gm. Łaziska

Stan:
Używany
Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Syndyk masy upadłości Filipa Maryniowskiego ogłasza konkurs ofert na zakup ciągnika Lamborghini 660 F Plus (udział 1/3 za 7166,67 zł). Oferty należy składać osobiście lub korespondencyjnie na adres kancelarii syndyka Adaminy Partyckiej-Skrzypek, ul. G. Narutowicza 49/4; 20-016 Lublin do dnia 3 grudnia 2021 roku (liczy się data wpływu oferty do kancelarii) do godziny 15.00 z dopiskiem „OFERTA - RUCHOMOŚCI MARYNIOWSKI - NIE OTWIERAĆ”. Otwarcie ofert nastąpi w siedzibie kancelarii syndyka w dniu 6 grudnia 2021 roku o godzinie 12.00. Celem uzyskania szczegółowych informacji oraz operatów szacunkowych proszę o kontakt pod nr. 815325322 lub adresem e-mail: [email protected]Zadaj pytanie

Pamiętaj! Kup bezpiecznie przez Trustap lub odbierz produkt osobiście. Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy bez zabezpieczenia.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 (81) 532... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Łaziska
woj. lubelskie
pow. opolski
gm. Łaziska

Stan:
Używany
Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Biuro Syndyka

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Ciągniki, traktory
(w dziale: Rolnictwo)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 5
Data dodania: 2021-11-25

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Biuro Syndyka

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS ZADAJ PYTANIE
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij