Następne

Mandarynka murcotte krzew

60,00 zł


Opis

- doniczka - 14cm,

- wysokosc - 40-50cm.

- Podane wysokosci moga sie róznic kilka centymetrów w zaleznosci od pory roku.
Citrus Reticulata (Murcotte).

 
Pochodzenie tego drzewka jest raczej niejasne, najbardziej prawdopodobna jest wersja, iz pierwszy raz zakwitla na Florydzie. Owoce sa sredniej wielkosci, maja pomaranczowa gladka skórke. Miazsz jest równiez barwy pomaranczowej, bardzo soczysty i rzeski o glebokim smaku. Listki sa raczej malej wielosci ostro zakonczone. Drzewko to jest dosc wymagajace w hodowli, owoce rozlozone sa na koncówkach galezi stad maja duza podatnosc na niekorzystne wplywy wiatru, chlodu i uszkodzen od promieni slonecznych. Jedna z mandarynek najbardziej wrazliwych na zimno.


Wszystkie ukorzeniane oraz szczepione przez nas sadzonki oraz te importowane pochodza z roslin szlachetnych, wiec istnieje duze prawdopodobienstwo, iz w szybkim czasie zaczna owocowac.

Jesli chcesz miec pewnosc, ze kupowany przez Ciebie cytrus  posiada owoce - skontaktuj sie z nami przed zlozeniem zamówienia. Sklep wloskierosliny.pl nie gwarantuje, ze wszystkie cytrusy owocuja w momencie dokonywania przez Ciebie zakupów, dlatego lepiej sie upewnic - jestesmy do Twojej dyspozycji.

 

Szczegółowe informacje o produkcie znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu.

Mandarynka murcotte krzew - zamówisz kurierem korzystając z następujących form płatności: Przelew bankowy, DotPay,PayPal, PayU, Płatność przy odbiorze,Przelewy24.
Przejdź do sklepu

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne