Następne

Piękna działka budowlana nad jeziorem kiełpińskim koło Brodnicy

215 000 zł

Działka w Łapinóżku - parametry

Rodzaj działki:
Budowlana

Droga dojazdowa:
Szutrowa

Wystawiający:
Osoba prywatna

Cena za m2:
35.83

Powierzchnia:
6000 m2

Ogrodzenie:
Tak

Dostępne media:

Prąd
Prąd - Siła
Sieć - linia telefoniczna
Woda miejska - na działce

Kształt działki:
Trapez


Działka budowlana na sprzedaż, Łapinóżek - opis nieruchomości

Piękna działka budowlana nad jeziorem Kiełpińskim. Prawomocna decyzja o warunkach zabudowy WZA z lat poprzednich - przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniową całoroczną. Wjazd na działkę własną drogą utwardzoną żwirem. Działka uzbrojona w prąd (siła na działce) i wodę z wodociągu gminnego (własna studnia wodomierzowa). Media budowlane na działce. Możliwość rozpoczęcia budowy domu jednorodzinnego od „jutra”. Pięknie położona na lekkim wzniesieniu, osłonięta lasem mieszanym od silnych i zimnych wiatrów północnych - zachodnich. Doskonałe nasłonecznienie działki - słońce przez cały dzień. Orientacja południowa - zachodnia. Widok na jezioro w kierunku południowym - zachodnim. Wzdłuż całej lewej granicy działki przepływa silny strumień (spływ naturalny) do jeziora Kiełpińskiego, który położony jest na terenie (należy do) działki, co oznacza możliwość posiadania własnego stawu przepływowego (około 6 arów) czyszczonego strumieniem w sposób naturalny. Położona na końcu jeziora Kiełpińskiego obok wsi Łapinóżek - 12 km do Brodnicy, 165km do Warszawy. Każdy może kupić. Odrębna własność - 2 KW. W skład działki wchodzi działka budowlana 0,4 ha (odrębna KW) i rolna 0,2 ha (na osobnych KW) - razem powierzchnia 0,6 ha. Bez pośredników sprzedam bezpośrednio. Cena za całość PLN 215.000 do negocjacji. Kontakt na e-mail: [email protected] lub tel.515-922-876.

------------

Kluczowe informacje o działce:
Działka budowlana do sprzedania w cenie: 215 000 zł.
Powierzchnia działki budowlanej wynosi: 6000 m2 (0.6ha).
Dostępne media: Woda, Prąd.
Nieruchomość położona jest w województwie kujawsko-pomorskim, w Łapinóżku.
Dojazd do działki drogą szutrową.
Działka ogrodzona


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Ogłoszenia Łapinóżek - Przeglądaj oferty w okolicy

Następne