Działka z domem do wykończenia, w dobrej cenie i miejscu

375 000 zł

Sprzedam dom Łajski - wolnostojący jednopiętrowy, pow. 147 m2, działka:  657 m2
Sprzedam dom Łajski - wolnostojący jednopiętrowy, pow. 147 m2, działka:  657 m2 - zdjęcie 1Sprzedam dom Łajski - wolnostojący jednopiętrowy, pow. 147 m2, działka:  657 m2 - zdjęcie 2Sprzedam dom Łajski - wolnostojący jednopiętrowy, pow. 147 m2, działka:  657 m2 - zdjęcie 3Sprzedam dom Łajski - wolnostojący jednopiętrowy, pow. 147 m2, działka:  657 m2 - zdjęcie 4Sprzedam dom Łajski - wolnostojący jednopiętrowy, pow. 147 m2, działka:  657 m2 - zdjęcie 5Sprzedam dom Łajski - wolnostojący jednopiętrowy, pow. 147 m2, działka:  657 m2 - zdjęcie 6Sprzedam dom Łajski - wolnostojący jednopiętrowy, pow. 147 m2, działka:  657 m2 - zdjęcie 7Sprzedam dom Łajski - wolnostojący jednopiętrowy, pow. 147 m2, działka:  657 m2 - zdjęcie 8Sprzedam dom Łajski - wolnostojący jednopiętrowy, pow. 147 m2, działka:  657 m2 - zdjęcie 9Sprzedam dom Łajski - wolnostojący jednopiętrowy, pow. 147 m2, działka:  657 m2 - zdjęcie 10Sprzedam dom Łajski - wolnostojący jednopiętrowy, pow. 147 m2, działka:  657 m2 - zdjęcie 11Sprzedam dom Łajski - wolnostojący jednopiętrowy, pow. 147 m2, działka:  657 m2 - zdjęcie 12Sprzedam dom Łajski - wolnostojący jednopiętrowy, pow. 147 m2, działka:  657 m2 - zdjęcie 13Sprzedam dom Łajski - wolnostojący jednopiętrowy, pow. 147 m2, działka:  657 m2 - zdjęcie 14Sprzedam dom Łajski - wolnostojący jednopiętrowy, pow. 147 m2, działka:  657 m2 - zdjęcie 15
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Łajski
woj. mazowieckie
pow. legionowski
gm. Wieliszew

Dom w Łajskach - parametry

Ulica:
Moniuszki 4

Pow. domu:
147 m2

Pow. działki:
657 m2

Liczba pokoi:
8

Wystawiający:
Osoba prywatna

Cena za m2:
2551.02

Rok budowy:
2007

Stan:
Deweloperski

Typ domu:
Dom Rodzinny

Obiekt nowy:
Tak

Typ dachu:
Dwuspadowy

Technologia:
Cegła

Rodzaj zabudowy:
Wolnostojący

Ilość pięter:
1

Kształt działki:
Prostokąt

Pokrycie:
Dachówka ceramiczna

Dodatkowe zalety:

Alarm
Balkon / taras
Garaż
Ogrodzenie
Pomieszczenie gospodarcze
Strych

Dostępne media:

Gaz - na działce
Kanalizacja - szambo
Kanalizacja - w drodze
Prąd
Prąd - Siła
Woda
Woda miejska - na działce

Dom na sprzedaż Łajski - opis nieruchomości

Działka o wymiarach 657 m2, teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - tereny mieszkalne, formalnie podlega podatkowi rolnemu (nie podatkowi od nieruchomości), osiedle mieszkalne, w bardzo dobrej lokalizacji: 1,3 km od starostwa powiatowego w Legionowie (bardzo prosty dojazd równoległą do tutejszej ulicą Sikorskiego - cały czas prosto), dom stoi 40 metrów od osiedlowego sklepu spożywczego. Przez poprzeczną uliczkę działka sąsiaduje z gminą (Gminne Centrum Kultury), która ma kolejny numer, a za nią jest już koniec uliczki i docieramy do prostopadłej głównej tam ulicy Nowodworskiej. Ta zaś jest prostopadła do trasy na Warszawę (ul. Warszawskiej i dalej Zegrzyńskiej w Legionowie). Nowe rozbudowujące się osiedle mieszkalne, jest wiele domków i dobudowują nowe.

Na działce jest dom wybudowany do stanu surowego zamkniętego, wymagający wykończenia. Działka formalnie należy do sp. z o. o. (nietypowa sytuacja: mimo mieszkalnego charakteru domu działka jest traktowana jak aktywa obrotowe), ale w praktyce to ze mną się wszystko załatwia jako członkiem zarządu.
Sprzedaję po okazyjnej cenie - sama działka kosztowałaby normalnie pewnie rzędu 200 tys. zł, tutaj jest sprzedawana działka wraz z tym domem tanio wycenionym (poniżej 1800 zł/m2 surowego domu, czyli to naprawdę ewenement). Zależy mi na czasie i nie gwarantuję, że ta oferta będzie jeszcze w sieci za 3 czy 6 miesięcy. OFERTA IDEALNA DLA CHCĄCYCH KUPIĆ I ODSPRZEDAĆ Z ZYSKIEM!

Dom jest na ok. 7-8 pokoi (nie wliczam małej ubikacji, natomiast pokój na kotłownię owszem, nie jest taki mały, może to zresztą jakaś łazienka) - nie jestem autorytetem w tym temacie, bo widać to dokładnie tylko na projekcie budowlanym ("Boston 4"), odpowiedni fragment "rzut parteru" i "rzut piętra" mam zeskanowany i mogę pokazać - w obecnym stanie nie jest tak dobrze, jak ma być, bo na piętrze/poddaszu trzeba jeszcze podzielić teren, powstawiać drzwi, tego typu prace wykończeniowe są wciąż potrzebne, by osiągnąć taki stan rzeczy.

Od razu podam też ujemne strony, aczkolwiek nie powinny one być dużym problemem i myślę, że w takiej cenie można na nie przymknąć oko:
- pozwolenie na budowę z 2007 r. wymaga odnowienia, co wiąże się z dokupieniem 4 egzemplarzy projektu dostosowanego do działki (koszt 2-3 tys. zł) i złożeniem ich w starostwie - ja mam tylko pojedynczą kserokopię, starostwo chce natomiast 4 podpisanych oryginałów; tak poza tym powinni wydać pozwolenie na wznowienie robót. Nic mi nie wiadomo o jakichkolwiek problemach, jakie by z tym mogły być.
- dziennik budowy zaginął, schował go sobie poprzedni właściciel i mówi, że nie wziął go, lecz oddał. W takiej sytuacji trzeba w starostwie zgłosić kradzież dziennika budowy (składa się na ten temat oświadczenie pod karą z k.k.) i założyć nowy, na początku dziennika kierownik budowy robi inwentaryzację obecnego stanu inwestycji.
- pojedyncze drobne ubytki betonu wewnątrz
- działka wymaga uprzątnięcia od zewnątrz, tj. usunięcia nadmiaru roślin (traw i bylin) oraz zasypania wykopu spoczywającymi na niej nasypami; z mojego doświadczenia wynika, że robocizna w takiej sprawie może kosztować 2-4 tys. zł u drobnych przedsiębiorców od prac fizycznych

Proszę nie czynić kalkulacji pod to, że może ja sam zrobię część powyższych prac i dopiero wtedy działka zostanie nabyta, ponieważ kompletnie nie mam na to żadnych pieniędzy i wybrnięcie z tego stanu rzeczy jest bardzo trudne bez pieniędzy ze sprzedaży lub zastawienia działki.
Preferowany kontakt - e-mail. Na pewno odpiszę. Na wszystko odpowiadam i odpisuję, nigdy nie jestem arogancki, chyba że to jakieś przechwytywanie rozmowy/hacking; w razie problemu ze skomunikowaniem się proponuję ewentualnie jeszcze próbować kontaktu przez ogłoszenie. Na pewno jeśli ogłoszenie wisi w Internecie, to jest aktualne i w dowolnym terminie jestem gotów na sprzedaż. [nie mieści się więcej, proszę znaleźć na innych stronach]

------------

Najważniejsze informacje o domu:
Dom wolnostojący do sprzedania w cenie: 375 000 zł.
Budynek jednopiętrowy. Wybudowany w 2007 roku.
Całkowita powierzchnia domu wynosi: 147 m2 - 8 pokoi.
Całkowita powierzchnia działki wynosi: 657 m2 (6.6a).
Nieruchomość zlokalizowana jest w województwie mazowieckim, w Łajskach


Zadaj pytanie do oferty (Sprzedam dom Łajski - wolnostojący jednopiętrowy, pow. 147 m2, działka: 657 m2)

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 797... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Łajski
woj. mazowieckie
pow. legionowski
gm. Wieliszew

Dane wystawiającego:
Piotr

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Domy na sprzedaż
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 39
Data dodania: 2020-06-06

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Piotr

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ