Następne

PRZYSTAWKA szlifierska do tokarki


Opis

Przystawka szlifierska (fortunka) - jako wyposażenie dodatkowe, mocowane w miejscu imaka czteronożowego - przeznaczona jest do szlifowania zewnętrznego i wewnętrznego przedmiotów
na tokarkach uniwersalnych.

W naszej ofercie klienci znajdą kilkadziesiąt tysięcy części zamiennych, całych podzespołów, jak również komponentów do wszelkiego rodzaju obrabiarek. W stałej sprzedaży posiadamy elementy do tokarek, szlifierek i wiertarek, wszystkich cenionych na świecie producentów. Zakłady i firmy znajdą u nas także wyposażenie nietypowe, takie jak śruby pociągowe, do rzadko spotykanych modeli maszyn. Większość produktów znajduje się na półkach w naszym magazynie. W przypadku indywidualnych zapotrzebowań, na życzenie klienta zamawiamy potrzebną część.


W przypadku pytań pozostaję do dyspozycji.
Klaudia Łopata


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne