AXIS Kamera sieciowa Q6075-E 50HZ

19 799 zł

Ogłoszenie jest nieaktualne

AXIS Kamera sieciowa Q6075-E 50HZ - Kamery CCTV - Kwidzyn

Dane kontakowe zostały ukryte.


Opis

Kamera sieciowa AXISQ6075-E 50HZZewnętrzna kamera PTZ, oferująca rozdzielczość HDTV 1080p i 40-krotny zoom optyczny Główne cechy: HDTV 1080p i 40-krotny zoom optyczny Axis Lightfinder 2.0 Autotracking 2 oraz narzędzie do orientacji Wbudowane funkcje analizy Certyfikat TPM, FIPS 140-2 poziom 2 Ta solidna kamera PTZ o wysokich parametrach ma wysoką światłoczułość i zapewnia wyraźne, ostre obrazy i szczegóły w trudnych warunkach oświetleniowych. Kamera ta idealnie nadaje się do dozoru w krytycznych scenariuszach na otwartym rozległym terenie, na przykład w miastach, obiektach przemysłowych i obiektach krytycznej infrastruktury. Procesor Axis najnowszej generacji ma dodatkowe funkcje zabezpieczeń, takie jak podpisane oprogramowanie sprzętowe i bezpieczne uruchamianie. Wyraźne szczegóły w trudnych warunkach oświetleniowychAXIS Q6075-E zapewnia doskonałą jakość obrazu HDTV 1080p i 40-krotny zoom optyczny pozwalający rejestrować wyraźne szczegóły. Kamera ma funkcję Axis Lightfinder 2.0, która pozwala rejestrować ostre i nasycone obrazy poruszających się obiektów przy słabym oświetleniu. Dzięki technologii Axis Zipstream z kodowaniem H.264 and H.265 zachowywane są wszystkie istotne szczegóły potrzebne do postępowania wyjaśniającego, przy jednoczesnym zmniejszeniu zapotrzebowania na przepustowość i zasoby pamięci masowej. Kiedykolwiek, gdziekolwiek jest to potrzebneTa wysokowydajna zewnętrzna kamera PTZ o stopniu ochrony IP66 / 67, NEMA 4X i IK10 jest chroniona przed kurzem, deszczem, śniegiem i uderzeniami. Arktyczna kontrola temperatury zapewnia rozruch od stanu głęboko zamrożonego i pracę w temperaturach od -40 ° C do 50 ° C (-40 ° F do 122 ° F). Automatyczne śledzenie 2 z funkcją kliknięcia i śledzenia oraz pomoc w orientacji pozwala na aktywne śledzenie obiektu i szybką orientację. AXIS Q6075-E jest wyposażony w pakiet analityczny AXIS Guard Suite do wykrywania ruchu, wtargnięcia i przechwycenia. Ponadto, tam gdzie musi być zachowana prywatność, maskowanie prywatności mozaiką pozwala pikselować całe obszary, takie jak sąsiednia nieruchomość. BezpieczeństwoTa kamera PTZ ma wiele zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa, które zapobiegają nieautoryzowanemu dostępowi i chronią system. Podpisane oprogramowanie sprzętowe gwarantuje, że oprogramowania sprzętowego nie zmieniono i że zainstalowano wyłącznie autoryzowane oprogramowanie. Bezpieczne uruchamianie pozwala upewnić się, że po przywróceniu ustawień fabrycznych w kamerze nie ma oprogramowania malware. Trusted Platform Module (TPM) z certyfikatem FIPS 140-2 poziom 2 zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo. Moduł ten umożliwia bezpieczne przechowywanie wszystkich kluczy kryptograficznych i certyfikatów nawet w przypadku naruszenia bezpieczeństwa.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Kwidzyn
woj. pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep RTV AGD
(Sklep internetowy)

Kwidzyn
woj. pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Kamery CCTV
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2022-08-09

Zgłoś naruszenie

Kamery CCTV w okolicy

Sklep RTV AGD
(Sklep internetowy)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij