Gelid FN-SX08-16

27,90 zł

Gelid FN-SX08-16 - Chłodzenie (Wiatraki,... - Kutno

Opis

Precyzyjnie wyważone łopatki wentylatora w połączeniu z wysokiej jakości łożyskiem Hydro Dynamic gwarantują ultra cichą pracę. W zestawie znajduje się komplet wysokiej jakości gumowych kołków. Umożliwiają one nie tylko całkowite pochłonięcie wibracji ale również szybki montaż wentylatora w otworach przeznaczonych na śruby. Kołki te są idealną ''cichą'' alternatywą dla standardowych metalowych wkrętów. Demontowalny wirnik ułatwia szybkie i łatwe wyczyszczenie zakurzonych łopatek. Główne cechy: Cicha praca. Optymalizowany pod kątem jak najwyższego przepływu powietrza i cichej pracy rotor wentylatora. Wysoki przepływ powietrza i wysokie ciśnienie statyczne. Demontowalny wirnik. Wysokiej jakości odporne na temperaturę gumowe antywibracyjne kołki montażowe. Wiązka przewodów zasilających znajduje się w nieprześwitującym czarnym oplocie. Wysoka trwałość ( 50 000 godzin pracy w temperaturze 40°C. Potwierdzeniem wysokiej jakości i niezawodności produktów Gelida jest 36 miesięczna gwarancja..

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Kutno
woj. łódzkie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Kutno
woj. łódzkie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Chłodzenie (Wiatraki, radiatory)
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 6
Data dodania: 2021-02-27

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

SilentiumPC Zephyr 120
19,90 zł
Skarżysko-Kamienna

Chłodzenie (Wiatraki, radiatory) w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij