Apartament w Krynicy Morskiej

50,00 zł

Szczegóły

Z łazienką:
Tak

Rodzaj:
Apartament

Śniadanie w cenie:
Nie

Akceptowane zwierzęta:
Nie

Parking:
Tak

Plac zabaw:
Nie

Balkon:
Tak

Bar/restauracja:
Nie


Opis

Apartament w Krynicy Morskiej. 2 pokoje, łazienka, WC osobno, wyposażona kuchnia, balkon, miejsce parkingowe na parkingu ogrodzonym. Do plaży 10-20 minut spacerem w zależności od doboru trasy. Do centrum 5 minut. 50 zł/doba za osobę. Minimum 4 osoby.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Krynica Morska - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Elbląg i okolica (pow. m. Elbląg w warmińsko-mazurskim), Ogłoszenia Tczew i okolica (pow. tczewski w pomorskim), Ogłoszenia Wiślinka i okolica (pow. gdański w pomorskim), Ogłoszenia Braniewo i okolica (pow. braniewski w warmińsko-mazurskim), Ogłoszenia Kamionek Wielki i okolica (pow. elbląski w warmińsko-mazurskim), Ogłoszenia Nowy Dwór Gdański i okolica (pow. nowodworski w pomorskim), Ogłoszenia Pasłęk i okolica (pow. elbląski w warmińsko-mazurskim)