Remix-Guide - Fachowe Usługi Informatyczne l Pogotowie Komputerowe

Remix-Guide - Fachowe Usługi Informatyczne l... - Usługi informatyczne,... - Krotoszyn
Zadzwoń / SMS
Napisz

Opis

Pogotowie Komputerowe = Remix-Guide = Fachowe Usługi Informatyczne.

Witam, zajmuję się fachową naprawą & konfiguracją i serwisowaniem sprzętów elektronicznych mobilnie z dojazdem do Klienta na terenie Krotoszyna i bliskich okolic.

Usługi wykonuję na życzenie klienta jeśli jest taka możliwość na miejscu lub na zasadzie odebrania i oddania gotowego sprzętu na miejsce. Zawsze istnieje wcześniejsza możliwość uzgodnienia danego tematu, a w 99% przypadkach diagnoza & diagnostyka jest bezpłatna.

Koszta naprawy / realizacji usługi zawsze uzgadniane zostają z klientem przed ich wykonaniem, a nawet jeśli coś wyniknie w trakcie działania bo nie da się wszystkiego przewidzieć i trzeba być tego świadomym zawsze kontaktuję się i informuję na bieżąco.

Jestem do Państwa dyspozycji w Krotoszynie przez cały tydzień od poniedziałku do niedzieli 24h na dobę.

Potrzebujesz szybkiej i pilnej pomocy w sobotę wieczór lub niedzielę? Nie wahaj się i skontaktuj się ze mną. Zapytaj przez sprzedawacz.pl, a najlepiej zadzwoń do mnie, a Ja zweryfikuję Twoją sytuację.

Masz problem, nie wiesz jak i nie potrafisz zainstalować gry, testów na prawo-jazdy lub twoja gra, komputer lub system zacina się albo nawet restartuje, wyskakują Tobie błędy, blue-screeny, sprzęt zwolnił / dziwnie się zachowuje i nie wiesz co zrobić, a nawet każdy jakikolwiek inny kłopot który się Tobie przytrafił i masz z nim zagwozdkę?

Jestem odpowiednią osobą aby doradzić Tobie co co się stało i co należy zrobić. Postaram się zawsze to zrobić bez znaczenia czy Twój problem jest niewielki & błahy i potrwa to szybko czy jest to dłuższy i cięższy temat z którym trzeba walczyć i stracić na to siły.

Potrzebujesz coś pilnie wydrukować / zeskanować , a Twoja drukarka nie chcę nagle współpracować?

Potrzebujesz komputer stacjonarny lub laptop do pracy na giełdzie lub zarządzając firmą transportową, a system Windows uszkodził się i każda godzina działa na Twoją niekorzyść?

Przestało czytać twój dysk przenośny, pendrive lub kartę pamięci, a potrzebne są Tobie ważne dane z tego urządzenia?

Spotkałem się już z tym niejednokrotnie i znam to z doświadczenia.

Jest wiele sytuacji kiedy nie można oddać swojego sprzętu dla zaufanej swojej firmy naprawiającej sprzęt i sprawdzonego serwisu gdyż czas ich przyjęcia, realizacji aż do końcowego finalnego oddania w Twoje ręce często nie pozwala Tobie na to. Zwłaszcza w weekend i porze czasowej kiedy serwisy są pozamykane.

Oprócz tego często praca wykonana w jakimkolwiek serwisie dla przykładu "wgranie systemu na nowo i kopia danych" nie jest 100% wykonana zadowalająca dla odbioru końcowego klienta choć większość z nich nie wie, że można mieć coś lepiej i więcej oraz zadowala się tym co dostaję i w większości mu to nie przeszkadza.

Ilość sprzętu, nie zbyt długi czas serwisantów możliwy na poświęcenie pracy na Twój pojedynczy konkretny temat / problem i konieczność aby firma stale zarabiała nie tracąc przy tym większości nowych klientów którzy również coś chcą i stoją w kolejce aby oddać swój sprzęt to normalna rzecz i fakt, że duża ilość klientów odwiedzających popularny serwis nie pozwala takowemu by zajmować się Twoim poszczególnym przypadkiem przez dłuższy czas i dopieszczając go od A do Z do końca aby oddać w najlepszym możliwym stanie i konfiguracją, całą resztą, wszystkim co się da dopinając na ostatni guzik.

Na to nie ma czasu. Jest to najprościej nazywając nierealne w większości przypadkach.

Nawet jeśli to wszystko się uda to płacimy dużo więcej za szybki czas realizacji albo czekamy znacznie dłużej niż sobie założyliśmy aby cieszyć się z odebranego sprzętu który został przygotowany na powiedzmy to 100%.

Sprzęty jakimi głównie się zajmuje to :

- Komputery stacjonarne.
- Laptopy.
- Telefony.
- Tablety.
- Nawigacje.
- TV - Telewizory Smart TV.
* Konfiguracja ustawień, aktualizacja oprogramowania itp.

Zak.

Zobacz cały opis

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 603... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Krotoszyn
woj. wielkopolskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Remx

Krotoszyn
woj. wielkopolskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Usługi informatyczne, IT
(w dziale: Usługi)

Ilość wyświetleń: 110
Data dodania: 2022-06-21

Zgłoś naruszenie
Remx

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij