Kije podróżnika gabel fusion wired

307,00 zł

Kije podróżnika gabel fusion wired - Pozostałe - Krotoszyn
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Krotoszyn
woj. wielkopolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis


Kijki Gabel Fusion Wired to doskonały wybór dla osób aktywnych, które z kijami często podróżują lub biegają po górach.
Główną zaletą tego modelu jest możliwość złożenia kijków to jedynych 37 cm.
Taki wymiar umożliwia ich spakowanie nawet do małego turystycznego plecaka.
Dodatkowo kije Gabel Fusion Wired wyposażone są w dodatkowy pasek do uprawiania trekkingu, zestaw talerzyków na różne podłoże, łącznie z talerzykiem na głęboki śnieg oraz osłony gumowe.
Dzięki płynnej regulacji długości w górnym segmencie, kije możesz dostosować idealnie do swojego wzrostu lub do podłoża jakim się poruszasz. Zakres regulacji to 20 cm. Od 110 cm do 130 cm.
Rękawiczka wykonana jest z miękkiego i wytrzymałego materiału, wzmacnianego w miejscach narażonych na przetarcia. Użyty materiał jest bezpieczny dla Twojej skóry i chroni ją przed otarciami. Rękawiczka pasuje zarówno do szczupłych jak i szerokich dłoni.
Model Fusion Wired wyposażony jest w widiowe groty o walcowym kształcie oraz komplet wzmacnianych nakładek gumowych na twardą nawierzchnię.
Cechy:

Przeznaczenie: nordic walking, trekking, nordic running
Waga: 295 gramów
Długość po złożeniu: 37 cm
Materiał: najtwardsze, bardzo lekkie aluminium F60
Średnica poszczególnych elementów: 18/16/14 mm
Uchwyt: Dual Tech 01/25
Dodatkowy pasek do trekkingu.

Zastosowane udogodnienia:

N.C.S. STRAP to zintegrowany system paska i rękojeści. Używając kijów marki GABEL z tym systemem masz pewność najlepszego chwytu. Najwyższej jakość materiał zastosowany w pasku pozwoli Ci utrzymać kij zawsze blisko mięśnia kciuka - podczas wypuszczenia go z dłoni niemal automatycznie wróci na swoje miejsce maksymalizując siłę odepchnięcia w rytmie gwarantującym sukces twojego marszu czy biegu. Co więcej, za pomocą jednego kliknięcia jesteś w stanie wypiąć pasek z rękojeści by później bez najmniejszych kłopotów wpiąć go z powrotem - szczególnie ważne podczas biegów górskich czy marszu.


Fast Lock- system zewnętrznego blokowania, który dzięki solidnym klamrą daje możliwość szybkiej i pewnej regulacji odpowiedniej długości kija. Sprawdza się bardzo dobrze również podczas niskich temperatur.


WIRED - innowacyjna technologia WIRED pozwoli Ci złożyć kijek za pomocą prostego przycisku. Poszczególne sekcje kija są połączone ultra wytrzymałą linką. Zaletą tej technologii jest posiadanie kija bardzo sztywnego, lekkiego, zajmującego bardzo mało miejsca co znakomicie ułatwia jego transport. Niektóre model po złożeniu mają długość zaledwie 33 cm.

Groty Carbide – węglik – specjalny stop atomu metalu, półmetalu i węgla z którego wykonane są groty kijów - widie. Materiał ten jest zdecydowanie bardziej odporny na ściera nie niż stal.

Reflex - Zastosowanie specjalnej refleksyjnej farby zwiększa widoczność podczas marszu czy biegu – szczególnie po zmroku.

Szczegółowe informacje na temat produktu oraz dostawy znajdziesz na stronie sklepu


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Krotoszyn
woj. wielkopolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sport
(Sport)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe
(w dziale: Sport i turystyka)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2020-05-01

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sport
(Sport)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ