Pedigree Jumbone (Riesenknochen), z wołowiną - Maxi, 12 x 180 g (12 x 1 szt.)

89,80 zł

Pedigree Jumbone (Riesenknochen), z wołowiną -... - Przysmaki dla psów - Krosno

Opis

Pedigree Jumbone (Riesenknochen) to idealny smakołyk dla dorosłych psów. Gryzak Pedigree to bezpieczna alternatywa dla kości, ponieważ nie grozi zranieniem zwierzęcia odłamkami. Sprytne połączenie chrupiącej osłonki z mięsnym nadzieniem zachęca psa do gryzienia i zajmuje go na dłuższy czas. Jumbone to synonim fantastycznego smaku, dlatego Twój pies z pewnością pokocha ten smakołyk. Poza tym kość Pedigree jest bogata w cenne witaminy, minerały, wapń i kwasy tłuszczowe omega-3. Dzięki niskiej zawartości tłuszczu wynoszącej poniżej 5% smakołyk doskonale nadaje się także dla psów z tendencją do nadwagi. Pedigree Jumbone (Riesenknochen) w skrócie: Gryzak dla dorosłych psów. Zawartość tłuszczu na poziomie poniżej 5%. Chrupiąca otoczka i pożywne, mięsne nadzienie: długa radość z żucia bez wyrzutów sumienia. Bogaty w kwasy tłuszczowe omega-3: pomagają zwierzęciu zachować dobrą kondycję. Witaminy, minerały i wapń: dla wsparcia odporności organizmu i wzmocnienia kości. Bezpieczna alternatywa dla kości, bez ryzyka zranienia odłamkami. Z wołowiną i o smaku drobiu. Bez sztucznych substancji aromatycznych.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Krosno
woj. podkarpackie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Krosno
woj. podkarpackie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Przysmaki dla psów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2022-01-25

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Przysmaki dla psów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij