Jajowar Severin EK 3134 400W Srebrno-czarny

145,34 zł

Ogłoszenie jest nieaktualne

Jajowar Severin EK 3134 400W Srebrno-czarny - Pozostałe AGD drobne - Krosno

Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Krosno
woj. podkarpackie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Opis

Jajowar Severin EK 3134 400W Srebrno-czarny Przepis na idealne śniadanie Wiele osób nie wyobraża sobie śniadania bez jajka. Czasem mamy ochotę, żeby było ono na miękko, czasem na twardo, a innym razem na półtwardo, co nie zawsze się udaje. Jajowar SEVERIN EK 3134 sprawi, że jajka wychodzą dokładnie takie jak chcesz, a sygnał akustyczny informuje, że wymagany stopień twardości został osiągnięty. Doskonale ugotowane jajka Teoretycznie każdy z nas wie, jak ugotować jajko, ale w praktyce często sprawa okazuje się dużo bardziej skomplikowana. Zapewne wiele razy, po rozbiciu skorupki, okazywało się, że upragnione jajko zamiast na miękko, jest na twardo lub odwrotnie. Z pomocą przychodzi jajowar SEVERIN EK 3134, dzięki któremu skutecznie unikniecie takich niespodzianek. Tego typu urządzenie gwarantuje, że jajko na twardo nigdy nie będzie zbyt płynne, a jajko na miękko nie wyjdzie za bardzo ścięte. Zachwycająca funkcjonalność Sprawdzona technologia i wysoka jakość wykonania gwarantują, że z jajowarem SEVERIN EK 3134 zawsze uzyskasz satysfakcjonujący efekt. Dodatkowe funkcje, w które wyposażone są poszczególne modele, takie jak elektroniczna kontrola czasu gotowania, sygnał dźwiękowy informujący o osiągnięciu wymaganego stopnia twardości czy automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa, zapewniają łatwą i wygodną obsługę. Powierzchnia grzewcza pokryta jest powłoką zapobiegającą przywieraniu. Funkcjonalność i komfort Jajowar SEVERIN EK 3134 wyposażony został w obudowę ze stali nierdzewnej, przezroczystą, zdejmowaną pokrywę z zawiasem oraz przycisk włącz/wyłącz z kontrolką LED. Grzałka pokryta została powłoką ułatwiającą czyszczenie, a zabezpieczenie przeciw przegrzaniu zapewni Ci bezpieczeństwo. O zakończeniu przygotowywania jajek powiadomi Cię sygnał dźwiękowy.

Więcej informacji na temat produktu oraz możliwych opcji dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu. W sklepie internetowym możesz bezpiecznie zamówić produkt w dowolne miejsce w Polsce.


Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Krosno
woj. podkarpackie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Elektronika i AGD
(Sklep Elektro)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe AGD drobne
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2021-02-26

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Elektronika i AGD
(Sklep Elektro)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij