Dokumetacje środowiskowe


Opis

Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie poszczególnych segmentów prawa ochrony środowiska, w tym prawnych aspektów ocen oddziaływania na środowisko i ochrony wód.
Świadczę kompleksowe usługi w zakresie opracowania dokumentacji środowiskowych. Moją misją jest oferowanie usług o najwyższych standardach oraz profesjonalna obsługa klienta. Chętnie pomogą Państwu i wskażę najlepsze rozwiązania w zakresie ochrony środowiska dopasowane do Państwa potrzeb.
Świadczę usługi dla szerokiej grupy odbiorców. Moimi Klientami są zarówno samorządy lokalne, inwestorzy indywidualni jak i duże zakłady produkcyjno-przemysłowe. Pomagam w uzyskaniu wszelkich pozwoleń oraz decyzji administracyjnych w ochronie środowiska, sporządzam opracowania i ekspertyzy. Gwarantuję pełne zaangażowanie w prowadzone prze zemnie sprawy oraz rzetelne i terminowe wykonywanie zleceń.
Specjalizuje się w przygotowaniu dokumentacji środowiskowych niezbędnych dla uzyskania decyzji administracyjnych zgodnie z obowiązującym ustawodawstwem.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Kraśnik - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Lublin i okolica (pow. m. Lublin w lubelskim), Ogłoszenia Sandomierz i okolica (pow. sandomierski w świętokrzyskim), Ogłoszenia Świdnik i okolica (pow. świdnicki w lubelskim), Ogłoszenia Poniatowa i okolica (pow. opolski w lubelskim), Ogłoszenia Janów Lubelski i okolica (pow. janowski w lubelskim), Ogłoszenia Zawierzbie i okolica (pow. sandomierski w świętokrzyskim), Ogłoszenia Pysznica i okolica (pow. stalowowolski w podkarpackim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Kraśniku lub w całym województwie lubelskim.