Następne

Ogłoszenie jest nieaktualne

Dokumetacje środowiskowe


Opis

Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie poszczególnych segmentów prawa ochrony środowiska, w tym prawnych aspektów ocen oddziaływania na środowisko i ochrony wód.
Świadczę kompleksowe usługi w zakresie opracowania dokumentacji środowiskowych. Moją misją jest oferowanie usług o najwyższych standardach oraz profesjonalna obsługa klienta. Chętnie pomogą Państwu i wskażę najlepsze rozwiązania w zakresie ochrony środowiska dopasowane do Państwa potrzeb.
Świadczę usługi dla szerokiej grupy odbiorców. Moimi Klientami są zarówno samorządy lokalne, inwestorzy indywidualni jak i duże zakłady produkcyjno-przemysłowe. Pomagam w uzyskaniu wszelkich pozwoleń oraz decyzji administracyjnych w ochronie środowiska, sporządzam opracowania i ekspertyzy. Gwarantuję pełne zaangażowanie w prowadzone prze zemnie sprawy oraz rzetelne i terminowe wykonywanie zleceń.
Specjalizuje się w przygotowaniu dokumentacji środowiskowych niezbędnych dla uzyskania decyzji administracyjnych zgodnie z obowiązującym ustawodawstwem.


Następne ogłoszenie

Ogłoszenia Kraśnik - Przeglądaj oferty w okolicy

Następne