Corsair K70 RGB MK.2 Black RGB LED - Cherry MX Brown

749,00 zł

Corsair K70 RGB MK.2 Black RGB LED - Cherry MX... - Klawiatury - Kraśnik

Opis

CHERRY MX BROWN Niemieckie przełączniki klawiszy CHERRY MX zapewniają niezawodność i dokładność, jakiej potrzebujesz, a także delikatnie wyczuwalną reakcję na naciśnięcie. TRWAŁA KONSTRUKCJA ALUMINIOWA Korpus ze szczotkowanego aluminium anodowanego klasy lotniczej sprawia, że ta lekka obudowa jest niezwykle trwała – wytrzyma tysiące godzin gry. ZESTAWY NADRUKÓW KLAWISZY DO GIER FPS I MOBA Klawisze o specjalnej fakturze i konturach zapewniają maksymalną przyczepność i wyczucie. TRYB BLOKADY KLAWISZA WINDOWS Przypadkowe naciśnięcia klawisza Windows lub menu kontekstowego nie zakłócą Ci koncentracji. PRZELOTOWY PORT USB Wygodny dostęp do dodatkowego portu USB na mysz lub zestaw słuchawkowy. STEROWANIE GŁOŚNOŚCIĄ I MULTIMEDIAMI Komfort zwiększający skuteczność w nawet najdłuższej rozgrywce. ODŁĄCZANA, MIĘKKA W DOTYKU PODPÓRKA POD NADGARSTKI Komfort zwiększający skuteczność w nawet najdłuższej rozgrywce. INTELIGENTNE STEROWANIE I NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI Oprogramowanie CORSAIR iCUE umożliwia sterowanie efektownym, dynamicznym podświetleniem, programowanie zaawansowanych makr i pełną synchronizację oświetlenia systemu, w tym układu chłodzenia, wentylatorów i urządzeń peryferyjnych zgodnych z technologiami CORSAIR..

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Kraśnik
woj. lubelskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Kraśnik
woj. lubelskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Klawiatury
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2021-02-27

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Klawiatury w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij