Kalendarz książkowy Rok ze Świętą Hildegardą na 2020 rok

14,00 zł

Kalendarz książkowy Rok ze Świętą Hildegardą... - Pozostałe książki - Krapkowice
Kalendarz książkowy Rok ze Świętą Hildegardą... - Pozostałe książki - Krapkowice - zdjęcie 1Kalendarz książkowy Rok ze Świętą Hildegardą... - Pozostałe książki - Krapkowice - zdjęcie 2Kalendarz książkowy Rok ze Świętą Hildegardą... - Pozostałe książki - Krapkowice - zdjęcie 3Kalendarz książkowy Rok ze Świętą Hildegardą... - Pozostałe książki - Krapkowice - zdjęcie 4Kalendarz książkowy Rok ze Świętą Hildegardą... - Pozostałe książki - Krapkowice - zdjęcie 5Kalendarz książkowy Rok ze Świętą Hildegardą... - Pozostałe książki - Krapkowice - zdjęcie 6Kalendarz książkowy Rok ze Świętą Hildegardą... - Pozostałe książki - Krapkowice - zdjęcie 7Kalendarz książkowy Rok ze Świętą Hildegardą... - Pozostałe książki - Krapkowice - zdjęcie 8
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Krapkowice
woj. opolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Szczegóły

Tytuł:
Rok ze Świętą Hildegardą na 2020 rok


Opis

Witam,
Sprzedam ciekawy i pomocny, nieużywany kalendarz książkowy na 2020 rok w pomarańczowym kolorze z wizerunkiem św. Hilegardy. Kalendarz jest bardzo porządnie wykonany - półtwarda oprawa wykonana z odpornego na zabrudzenia i ścieranie tworzywa, wyposażony w standardową tasiemkę - zakładkę.
Kalendarz jest przejrzysty, czytelny i bardzo praktyczny - zawiera starodawne, ciekawe, przydatne informacje, kulinarne przepisy, porady, receptury przeciw różnym dolegliwościom oraz cytaty św. Hildegardy z Bingen, na każdy dzień, dotyczące sposobu odżywiania, zdrowia, dobrej kondycji oraz pielęgnacji urody, pozwalające zadbać o zdrowie każdego członka rodziny, przez cały rok.
Kalendarz podzielony jest na 12 miesięcy - rozdziałów, wykonany w układzie 2 dni na stronę, niedziela na 1 stronie, przy każdej dacie informacja o numerze dnia i tygodnia roku (oraz ile jeszcze dni pozostało do końca roku :) ), imieniny, święta, wolne miejsce na zapiski. Dodatkowo kalendarz zawiera skrót kalendarza 2020 i 2021 roku. Na końcu umieszczono wolne strony na notatki.
Wymiary kalendarza: 21 cm x 14,5 cm, grubość 2 cm - wielkość bardzo poręczna, zarówno do przenoszenia, jak i do torebki. Kalendarz idealny zarówno do planowania zajęć, zapisywania notatek, jak i poczytania. Przyda się w pracy, w kuchni i w wolnej chwili :)

Zapraszam do zakupu :) …. oraz obejrzenia innych moich ogłoszeń.

PS. Możliwość odbioru również na trasie Krapkowice - Kraków - po wcześniejszym uzgodnieniu.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 604... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Krapkowice
woj. opolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Ewa

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe książki
(w dziale: Hobby, sztuka, książki)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 6
Data dodania: 2020-03-12

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ewa

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ