Folia tunelowa uv 2 - niebieska - 8 x 33 m

496,00 zł

folia tunelowa uv 2 - niebieska - 8 x 33 m - Szklarnie, tunele foliowe - Krapkowice

Opis

Trzywarstwowa folia ogrodnicza tunelowa (UV 2), jest stosowana między innymi przy budowie wielosezonowych tuneli,  spełnia najwyższe wymagania profesjonalnych hodowców warzyw i kwiatów. Absorpcja cieplna, ponad 80% pozytywnie wpływa na wzrost wydajności upraw, stanowi ochronę przed mrozem i daje oszczędności energii cieplnej w tunelach ogrzewanych. Foli jest niezwykle wytrzymała,   odporna na działanie czynników atmosferycznych i degradujący wpływ promieniowania UV. Folia jest stwarza mikroklimat sprzyjający wcześniejszemu kwitnieniu, szybszemu wzrostowi roślin oraz podwyższenie wydajności plonów. długość: 33 m szerokość: 8 m ilość warstw: 3 kolor: niebieski selektywna przepuszczalność promieniowania podczerwonego w zakresie liczb falowych 1450-730 cm -1 naprężenie zrywające wzdłuż/ w poprzek: 15- 26MPa / 15- 28MPa wydłużenie względne przy zerwaniu wzdłuż/w poprzek: 780% / 850% współczynnik przepuszczania światła: 89-90 % zakres temperatur stosowania: -40°C do + 80°C odporność powierzchniowa: 10Ω  

Więcej informacji o produkcie znajdziesz na stronie sklepu internetowego. Przejdź do oferty poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz także informacje na temat kosztów dostawy oraz terminu realizacji zamówienia.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Krapkowice
woj. opolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep ogrodniczy
(Sklep internetowy)

Krapkowice
woj. opolskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Szklarnie, tunele foliowe
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 6
Data dodania: 2020-12-30

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep ogrodniczy
(Sklep internetowy)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij