Douszne Fresh 'n Rebel Flow Wireless Dusty Pink

139,90 zł

Douszne Fresh 'n Rebel Flow Wireless Dusty Pink - Słuchawki - Krapkowice

Opis

WIĘCEJ WOLNOŚCI Słuchanie muzyki z wolnymi rękami! Te kompaktowe, lekkie i kolorowe słuchawki są też bezprzewodowe. Słuchawki Flow Wireless można podłączyć do urządzenia mobilnego za pomocą Bluetooth. ZAWSZE W FORMIE Unikalny wygląd Flow Wireless daje imponujący efekt. Są dostępne z wkładką (Flow Wireless Tip) oraz bez silikonowej wkładki usznej. Wybierz 1 w zależności od swoich upodobań! SŁUCHAJ MUZYKI Flow Wireless gwarantują 7 godzin nieprzerwanego odtwarzania. To dużo więcej niż czas trwania ulubionej listy przebojów! PRZYWITAJ SIĘ TYLKO Flow Wireless mają wbudowany pilot i mikrofon. Wystarczy wcisnąć pauzę i odebrać połączenie. WYBIERZ STYL Dzięki 6 unikalnym modnym kolorom każdy znajdzie coś dla siebie!.

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Krapkowice
woj. opolskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Krapkowice
woj. opolskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Słuchawki
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 6
Data dodania: 2021-02-28

Zgłoś naruszenie

Słuchawki w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij