Sprzedam działke blisko Warszawy

165 000 zł

Szczegóły

Rodzaj działki:
Budowlana

Droga dojazdowa:
Asfaltowa

Wystawiający:
Osoba prywatna

Cena za m2:
95.21

Powierzchnia:
1733 m2

Ogrodzenie:
Nie

Dostępne media:

Prąd
Prąd - Siła
Woda miejska - w drodze

Kształt działki:
Prostokąt


Opis

Sprzedam działkę budowlana w Krakowianach gm. Nadarzyn. o powierzchni 1733( 34 m2 x 51 m2). Odległość od Warszawy - Okęcie wynosi 22 km. Dojazd do działki bezpośrednio z drogi asfaltowej. Media usytuowane w drodze koło działki; prąd, wodociąg. Kanalizacja jesienią 2017 r.

Dwie drogi dojazdowe ( szosa krakowska i katowicka - 3 km.), spora ilość nowych domów i sprzedanych działek. Komunikacja MZA - ( autobus 733), blisko szkoła ( klasy po kilka osób, indywidualna opieka, native speaker, szkolny bus) Działka położona jest w otulinie Młochowskiego Parku Krajobrazowego, na który składa się; dolina rzeki Utraty i rezerwaty przyrody. W sąsiedztwie znajduje się ośrodek jeździecki z krytą ujeżdżalnią! W odległości 3 km znajduje się szlak turystyczno - kulturowy z pięknym XIX w. pałacem, parkiem, stawami.

Od 30.04.2016 r. działki do 0,3 ha można kredytować bez żadnych ograniczeń, jeśli Plan Zagospodarowania Przestrzennego powstał przed tą datą i jest aktualny.

http://www.spwolakrak.szkolnastrona.pl szkoła podstawowa w Woli Krakowiańskiej
http://www.spmlochow.nadarzyn.pl/ szkoła podstawowa w Młochowie
Tel. 696 24 79 79


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Krakowiany - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Warszawa i okolica (pow. m. st. Warszawa w mazowieckim), Ogłoszenia Skierniewice i okolica (pow. m. Skierniewice w łódzkim), Ogłoszenia Sochaczew i okolica (pow. sochaczewski w mazowieckim), Ogłoszenia Piaseczno i okolica (pow. piaseczyński w mazowieckim), Ogłoszenia Pruszków i okolica (pow. pruszkowski w mazowieckim), Ogłoszenia Grójec i okolica (pow. grójecki w mazowieckim), Ogłoszenia Żyrardów i okolica (pow. żyrardowski w mazowieckim)