Ogłoszenie jest nieaktualne

Zestaw 3 pojemników smart fresh curver (3x1,2l)

41,00 zł


Opis

Zestaw 3 pojemników o pojemności 1,2 l każdy z serii Smart Fresh. Praktyczne i niesamowicie szczelne pojemniki pomogą Twojej żywności zachować jej świeżość na dłużej. Prostokątne pojemniki doskonale nadadzą się do przechowywania warzyw, owoców lub resztek z obiadu. Wyposażone w specjalne, niebieskie uszczelki zapobiegną wpływom czynników zewnętrznych na zamkniętą żywność, dodatkowo zapewniając czystość i higienę pojemnika. Zamknięcie na zatrzaski będzie łatwe w obsłudze oraz bezpieczne. Wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, wolnego od BPA, w kolorze przezroczystym. Transparentne ścianki pozwolą na sprawdzenie zawartości bez konieczności otwierania. Wytrzymałe tworzywo pozwala na użycie pojemników zarówno w mikrofalówce jak i zamrażalniku. Zestawu można używać w lodówce jako pojemniki do przechowywania żywności lub jako lunchboxy.
Kolekcja:
Smart Fresh

Wymiary :
wysokość - 15 cm
długość - 26 cm
szerokość - 20 cm
pojemność - 1,2 l

Materiał:
tworzywo sztuczne

Możliwość mycia w zmywarce:
takSzczegółowe informacje oraz wiele innych produktów znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu.
Zestaw 3 pojemników smart fresh curver (3x1,2l) - możesz zamówieć kurierem lub Pocztą Polską do dowolnego miejsca w Polsce.
Przejdź do sklepu

Ogłoszenia Kraków - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Chrzanów (pow. chrzanowski w małopolskim), Ogłoszenia Brzesko (pow. brzeski w małopolskim), Ogłoszenia Bochnia (pow. bocheński w małopolskim), Ogłoszenia Olkusz (pow. olkuski w małopolskim), Ogłoszenia Cianowice Duże (pow. krakowski w małopolskim), Ogłoszenia Bolechowice (pow. krakowski w małopolskim), Ogłoszenia Bibice (pow. krakowski w małopolskim)