Ogłoszenie jest nieaktualne

Zestaw 3 pojemników smart fresh curver (3x1,2l)

41,00 zł


Opis

Zestaw 3 pojemników o pojemności 1,2 l każdy z serii Smart Fresh. Praktyczne i niesamowicie szczelne pojemniki pomogą Twojej żywności zachować jej świeżość na dłużej. Prostokątne pojemniki doskonale nadadzą się do przechowywania warzyw, owoców lub resztek z obiadu. Wyposażone w specjalne, niebieskie uszczelki zapobiegną wpływom czynników zewnętrznych na zamkniętą żywność, dodatkowo zapewniając czystość i higienę pojemnika. Zamknięcie na zatrzaski będzie łatwe w obsłudze oraz bezpieczne. Wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, wolnego od BPA, w kolorze przezroczystym. Transparentne ścianki pozwolą na sprawdzenie zawartości bez konieczności otwierania. Wytrzymałe tworzywo pozwala na użycie pojemników zarówno w mikrofalówce jak i zamrażalniku. Zestawu można używać w lodówce jako pojemniki do przechowywania żywności lub jako lunchboxy.
Kolekcja:
Smart Fresh

Wymiary :
wysokość - 15 cm
długość - 26 cm
szerokość - 20 cm
pojemność - 1,2 l

Materiał:
tworzywo sztuczne

Możliwość mycia w zmywarce:
takSzczegółowe informacje oraz wiele innych produktów znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu.
Zestaw 3 pojemników smart fresh curver (3x1,2l) - możesz zamówieć kurierem lub Pocztą Polską do dowolnego miejsca w Polsce.
Przejdź do sklepu

Kraków - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Chrzanów i okolica (pow. chrzanowski w małopolskim), Ogłoszenia Stryszawa i okolica (pow. suski w małopolskim), Ogłoszenia Brzesko i okolica (pow. brzeski w małopolskim), Ogłoszenia Bochnia i okolica (pow. bocheński w małopolskim), Ogłoszenia Olkusz i okolica (pow. olkuski w małopolskim), Ogłoszenia Cianowice Duże i okolica (pow. krakowski w małopolskim), Ogłoszenia Bolechowice i okolica (pow. krakowski w małopolskim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Krakowie lub w całym województwie małopolskim.