TP-Link Tapo C200

143,85 zł

TP-Link Tapo C200 - Kamery CCTV - Kraków

Opis

Obrotowa kamera Wi-Fi do monitoringu domowego Tapo C200 Zdumiewająca jakość wideo – Obraz w rozdzielczości 1080P sprawi, że wszystkie twoje nagrania będą niezwykle wyraźne. Niezawodny tryb nocny – Nawet w nocy kamera wykryje każdy ruch w odległości do 9 metrów. Czujnik ruchu i powiadomienia – Gdy twoja kamera Kasa wykryje podejrzany ruch, natychmiast dostaniesz powiadomienie. Alarm dźwiękowy i świetlny – Włącz alarm, a z łatwością odstraszysz nieproszonych gości. Dwukierunkowa transmisja audio – Wbudowany mikrofon i głośnik umożliwią skuteczną komunikację z innymi. Bezpieczne przechowywanie – Obsługa karty Micro SD (do 128 GB). Bezpiecznie, inteligentnie, prosto. To, co najważniejsze zawsze pod kontrolą Obrotowa kamera Wi-Fi do monitoringu domowego Tapo C200 Funkcja obrotu i pochylenia Wyraźny obraz 1080p Dwukierunkowa transmisja audio Tryb nocny Czujnik ruchu Tryb prywatny Natychmiastowe powiadomienie o wykrytym ruchu Głównym zadaniem kamery do monitoringu domowego jest zapobieganie włamaniom. Skieruj kamerę na drzwi wejściowe, garażowe czy wejście do piwnicy, aby zapewnić bezpieczeństwo domownikom i zabezpieczyć posesję. Gdy kamera wykryje ruch, natychmiast otrzymasz powiadomienie, które może być zarówno zapowiedzią kuriera, jak i nieproszonego gościa. Tego drugiego skutecznie odstraszysz włączając alarm dźwiękowy i świetlny. Zaawansowany tryb nocny Możesz spać spokojnie – kamera Tapo C200 pozostanie czujna przez całą noc. Tryb nocny z nagrywaniem w podczerwieni 850 nm obsługuje automatyczny filtr przełączania barwy przy słabym oświetleniu, wykrywając każdy ruch w odległości do 9 metrów. Tryb prywatny i bezpieczny zapis lokalny Po włączeniu trybu prywatnego soczewki obiektywu kamery zostaną zasłonięte, by zapewnić ci pełną prywatność. Ponadto, stosowanie karty Micro SD skutecznie zapobiegnie atakom hakerskim. Tryb prywatny Pełne zasłonięcie soczewek kamery Karta Micro SD 128GB Obsługa do 128 GB (karta Micro SD nie jest częścią zestawu) Zdumiewająca jakość wideo Obraz w rozdzielczości 1080P sprawi, że wszystkie twoje nagrania będą niezwykle wyraźne i płynne, a ty nie przegapisz żadnego istotnego wydarzenia. Możesz kontrolować, co dzieje się w twoim domu i sprawdzać, czy twoje dzieci są bezpieczne podczas zabawy. Obraz na żywo i dwukierunkowa transmisja audio Nawet, gdy jesteś poza domem, możesz zapewnić bezpieczeństwo swoim dzieciom. Obraz z kamery pozwoli ci sprawdzić, czy opiekunka odpowiednio się nimi zajmuje, a dwukierunkowa transmisja audio umożliwi ci przypomnienie maluchom, że o nich pamiętasz. Możesz też wykorzystać Tapo C200 do drobnych upomnień. Szczegółowy widok na całe pomieszczenie Dzięki szerokokątnemu obiektywowi nic nie umknie twojej uwadze. Dziel się pięknymi chwilami Pięknymi i zaskakującymi momentami warto się dzielić – szczególnie z najbliższymi osobami, które nie mogą być przy nas na co dzień. Pozwól, by byli na bieżąco z każdym momentem twojego życia, który zechcesz im udostępnić..

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Kraków
woj. małopolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Kraków
woj. małopolskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Kamery CCTV
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 17
Data dodania: 2021-03-02

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Kamery CCTV w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij