Następne

Testerzy Zdrady Wierności i związku lub małżeństwa


Opis

Testerzy Wierności Zdrady test uczuć

Testerzy wierności naszej firmy doprowadzają do sprawdzenia czy dana osoba jest podatna na pokusy zdrady. Poprzez działania psychologiczne jak i urodą naszych pracowników doprowadzamy do sytuacji gdzie dana osoba testowana nakłaniana jest do symptomów zdrady.

Na życzenie klientów nasza grupa może również doprowadzić do zdrady aby jej wyniki mogły służyć jako dowód w sądzie gdzie toczy się sprawa rozwodowa. Wszelkie nasze czynności oparte są na umowie pisemnej i przestrzegamy przed osobami tzw. z ogłoszeń prywatnych którzy pobierają należności a potem ślad po nich zanika. Nasi klienci po zakończeniu wszelkich działań które przeważnie trwają miesiąc otrzymują wszelkie materiały foto-video oraz sprawozdanie pisemne z rejonu działań.

Opis naszych czynności umieściliśmy na stronie testerzy-wiernosci vanessa na którą zapraszamy jak i do kontaktu telefonicznego.

www.testerzy-wiernosci.pl

.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne