Ogłoszenie jest nieaktualne

Talerz oslo deserowy 20cm

19,03 zł


Opis

Material: Porcelana wzmocniona tzw. DURABLE
Kolor: Ecru
Srednica: 20cm;
Waga: ok 330g
Mozliwosc uzycia w zmywarce. Mozliwosc uzycia w kuchence mikrofalowej.

Opis:
Porcelana wzmacniana zaliczana jest do linii premium. Jej glówna cecha charakterystyczna jest wytrzymalosc i delikatny kolor ecru.
Produkowana jest z zastosowaniem nieco innych materialów i ich proporcji. Jest równiez wypalana w wyzszej temperaturze tj. do 1300°C. Dodatkowo porcelana durable moze byc formowana w bardziej fantazyjne formy niz w przypadku porcelany bialej.
Wzmocnienie rantów talerzy, spodków, bulionówek, kubków i filizanek gwarantuje podwyzszona wytrzymalosc produktu, a co za tym idzie odpornosc na szczerbienie i obtluczenia oraz wstrzasy. Posiada równiez zwiekszona wytrzymalosc na zmiany temperatury.

Linie Oslo charakteryzuje oplywowy ksztalt naczyn, a jedyny element dekoracyjny stanowi linia - delikatna asymetria lamiaca standardy.
Kolekcja Oslo obejmuje 11 róznych pozycji.Wymiary: wysokosc - 2, szerokosc - 20, glebokosc - 20

Szczegółowe informacje oraz wiele innych produktów znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu.
Talerz oslo deserowy 20cm - możesz zamówieć kurierem lub Pocztą Polską do dowolnego miejsca w Polsce.
Przejdź do sklepu

Kraków - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Chrzanów i okolica (pow. chrzanowski w małopolskim), Ogłoszenia Stryszawa i okolica (pow. suski w małopolskim), Ogłoszenia Brzesko i okolica (pow. brzeski w małopolskim), Ogłoszenia Bochnia i okolica (pow. bocheński w małopolskim), Ogłoszenia Olkusz i okolica (pow. olkuski w małopolskim), Ogłoszenia Cianowice Duże i okolica (pow. krakowski w małopolskim), Ogłoszenia Bolechowice i okolica (pow. krakowski w małopolskim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Krakowie lub w całym województwie małopolskim.