Ogłoszenie jest nieaktualne

Stolik pawo 30x40cm miloo home bali naturalny

332,50 zł


Opis

Miloo Home oferuje nam stolik Pawo pochodzący z genialnej kolekcji Bali. To mebel niezwykle oryginalny, który dobrze odnajdzie się w pomieszczeniach nowoczesnych, jak i rustykalnych. Blat stołu został wykonany z drewna tekowego o nieregularnym kształcie przyciąga spojrzenia. Drewno to wykazuje znaczną naturalną zawartość substancji oleistych i kwasu krzemowego, dzięki czemu nie nasiąka wodą i jest odporne na działanie czynników chemicznych. Trzy nogi stolika wykonane zostały z wytrzymałego aluminium i dobrze komponują się z blatem. Sprawdzą się w salonie jako stolik kawowy, bądź podstawa pod donicę z kwiatem, czy też rzeźbę.
Kolekcja:
Bali

Wymiary :
wysokość - 40 cm
średnica - 30 cm

Materiał:
drewno teakowe
aluminiumSzczegółowe informacje oraz wiele innych produktów znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu.
Stolik pawo 30x40cm miloo home bali naturalny - możesz zamówieć kurierem lub Pocztą Polską do dowolnego miejsca w Polsce.
Przejdź do sklepu

Ogłoszenia Kraków - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Chrzanów (pow. chrzanowski w małopolskim), Ogłoszenia Brzesko (pow. brzeski w małopolskim), Ogłoszenia Bochnia (pow. bocheński w małopolskim), Ogłoszenia Cianowice Duże (pow. krakowski w małopolskim), Ogłoszenia Bolechowice (pow. krakowski w małopolskim), Ogłoszenia Olkusz (pow. olkuski w małopolskim), Ogłoszenia Bibice (pow. krakowski w małopolskim)