Sofka otwierana z miejscem na pościel (szer. 90 cm)

300,00 zł

Sofka otwierana z miejscem na pościel (szer. 90... - Sofy, fotele, komplety... - Kraków
Sofka otwierana z miejscem na pościel (szer. 90... - Sofy, fotele, komplety... - Kraków - zdjęcie 1Sofka otwierana z miejscem na pościel (szer. 90... - Sofy, fotele, komplety... - Kraków - zdjęcie 2Sofka otwierana z miejscem na pościel (szer. 90... - Sofy, fotele, komplety... - Kraków - zdjęcie 3Sofka otwierana z miejscem na pościel (szer. 90... - Sofy, fotele, komplety... - Kraków - zdjęcie 4Sofka otwierana z miejscem na pościel (szer. 90... - Sofy, fotele, komplety... - Kraków - zdjęcie 5Sofka otwierana z miejscem na pościel (szer. 90... - Sofy, fotele, komplety... - Kraków - zdjęcie 6Sofka otwierana z miejscem na pościel (szer. 90... - Sofy, fotele, komplety... - Kraków - zdjęcie 7Sofka otwierana z miejscem na pościel (szer. 90... - Sofy, fotele, komplety... - Kraków - zdjęcie 8Sofka otwierana z miejscem na pościel (szer. 90... - Sofy, fotele, komplety... - Kraków - zdjęcie 9
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Kraków
woj. małopolskie

Stan:
Używany
Wystawiający:
Osoba prywatna

Szczegóły

Rozkładane:
Tak

Obicie:
Tkanina

Obicie gładkie:
Nie

Rodzaj:
Sofy

Nowoczesne:
Tak

Narożne:
Nie


Opis

Sprzedam łóżko/sofkę otwieraną, z miejscem na pościel i regulowaną wysokością podgłówka, dla 1 lub max. 2 osób. Mebel używany przez osoby niepalące, w mieszkaniu bez zwierząt. Stan bardzo dobry: tapicerka sprężysta, niezniszczona, czysta. Obudowa jasnobrązowa, tapicerka we wzory w kolorach piasku/beżu/brązu. Wymiary: długość 200 cm, szerokość 90 cm, wysokość 40 cm, zagłówek drewniany wys 70 cm.
Kupiona nowa w sklepie meblarskim kilka lat temu, za ok 600 zł.
Do zakupu od ręki, koniecznie z własnym wyniesieniem i własnym transportem kupującego (uwaga: 4 p. bez windy). Wszystkie szczegóły na zdjęciach.Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 500... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Kraków
woj. małopolskie

Stan:
Używany
Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Karolina

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Sofy, fotele, komplety wypoczynkowe
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 269
Data dodania: 2017-03-16

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Karolina

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ