Ogłoszenie jest nieaktualne

Sofa 128x70x79cm bazkar corfu love seat cappuccino/beż

499,00 zł


Opis

Wygodna i stylowa sofa marki Bazkar to kolejny bardzo ciekawy mebel ogrodowy z kolekcji Corfu Love Seat. Sofę wykonano z wysokiej jakości tworzywa odpornego na działanie różnych warunków atmosferycznych, dzięki czemu jest niezwyke trwała i wytrzymała. Nie wymaga ona konserwacji, jak meble wykonane z drewna i jest łatwa do utrzymania w czystości. Sofa jest bardzo wygodna i posiada w zestawie poduszki będące siedziskami. Siedziska bez problemu można odświeżyć i wyprać. Rattanowa struktura i ciekawy design sprawiają, że dopasuje się do wielu ogrodowych przestrzeni. Kanapa wraz z fotelami i stolikiem z tej samej kolekcji, stworzy idealny komplet mebli ogrodowych.
Kolekcja:
Corfu Love Seat

Wymiary :
wysokość - 79 cm
szerokość - 128 cm
głębokość - 70 cm

Materiał:
tworzywo sztuczneSzczegółowe informacje oraz wiele innych produktów znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu.
Sofa 128x70x79cm bazkar corfu love seat cappuccino/beż - możesz zamówieć kurierem lub Pocztą Polską do dowolnego miejsca w Polsce.
Przejdź do sklepu

Kraków - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Chrzanów i okolica (pow. chrzanowski w małopolskim), Ogłoszenia Stryszawa i okolica (pow. suski w małopolskim), Ogłoszenia Brzesko i okolica (pow. brzeski w małopolskim), Ogłoszenia Bochnia i okolica (pow. bocheński w małopolskim), Ogłoszenia Olkusz i okolica (pow. olkuski w małopolskim), Ogłoszenia Cianowice Duże i okolica (pow. krakowski w małopolskim), Ogłoszenia Bolechowice i okolica (pow. krakowski w małopolskim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Krakowie lub w całym województwie małopolskim.