Następne

Praca przy etykietowaniu puszek i praca przy koniach

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie

Typ pracy:
Stała

Wymiar godzin:
pełen wymiar

Wymagane doświadczenie:
Nie

Opis

Obowiązki:

- wyprowadzanie koni na pastwisko i z powrotem do stajni,
- sprzątanie boxów koni,
- praca przy produkcji karmy dla zwierząt (głównie etykietowanie puszek).

Wymagane kwalifikacje:

- mile widziane doświadczenie w pracy ze zwierzętami,
- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
- możliwość podjęcia współpracy od sierpnia na okres ok. 18 msc. ,
- Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód.

Naszym Pracownikom oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, później możliwość przejścia na niemiecką umowę o pracę,
- pełne ubezpieczenie I odprowadzone składki na terenie Polski,
- sprawdzone i pewne miejsce pracy,
- pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności,
- wynagrodzenie od 10 EUR/h brutto do 11,50 Euro/h brutto
- darmowe zakwaterowanie.

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne