Następne

Pozycjonowanie sklepu internetowego za pomocą artykułów i opisów produktowych


Opis

Pozycjonowanie sklepu internetowego za pomocą artykułów i opisów produktowych

- artykuły - felietony - artykuły tematyczne - artykuły okołoproduktowe - opisy produktów

Firma web3promagraco Michał Chechelski - 10 lat doświadczenia w copywritingu SEO trwale pozycjonuje sklepy internetowe. TOP 10 w 45 dni. Zajmujemy się pozycjonowaniem metodą tekstową - piszemy artykuły na tematy okołoproduktowe na sklepy internetowe, blogi i serwisy informatyczno-rozrywkowe. Optymalizujemy sklepy internetowe poprzez kreację oryginalnych opisów produktowych.

Piszemy artykuły pozycjonerskie i teksty SEO. Optymalizujemy nazwy produktów, tytuły aukcji, sprawiamy, że sklepy pną się w górę wyszukiwarek internetowych. Zajmujemy się optymalizację grafiki i treści. Piszemy blogi tematyczne, sponsorowane artykuły produktowe, opisy produktowe, poprawiamy SEO stron produktowych sklepów on-line.

Posiadamy wiedzę i zasoby ludzkie do tego, aby szybko i trwale wypozycjonować sklep internetowy. Pozycjonowanie trwałe - organiczne oparte na artykułach okołoproduktowych osadzanych na sklepie lub blogu podpiętym do sklepu. Jesteśmy w stanie zapoczątkować serię tematycznych artykułów promocyjnych przyjaznych nie tylko wyszukiwarkom ale i potencjalnym klientom.

Posiadamy wystarczające zasoby ludzkie do pozycjonowania większych sklepów internetowych. Jesteśmy wydajni, szybcy i dokładni. Jesteśmy profesjonalnymi redaktorami tekstów produktowych - opisów i artykułów. Pozycjonujemy organicznie - posiadamy duże doświadczenie.

10 lat doświadczenia, fa-VAT, wewnętrzna optymalizacja sklepów, pozycjonowanie zewnętrzne
duża baza klientów, szybkie terminy realizacji.

Atrakcyjne stawki i ceny za pozycjonowanie sklepów internetowych:
Stawka godzinowa: 19zł + VAT/ godzina
Stawka akordowa: 10zł + VAT/ 1000 znaków
Stawka za efekt od 690 zł + VAT (TOP 10 w 45 dni)

Firma - 10 lat - duża baza klientów - duże moce przerobowe - doświadczenie - rzetelność

Artykuły w zależności od jakości będą rzucane w jedno z trzech miejsc: blog (najgorszy odsiew), sklep (lepsze) przekierowanie na social media (najlepsze). W procesie pracy pisarskiej powstają różne teksty. Część z nich nadaje się tylko do śmieci, czyli jako teksty SEO na bloga. Przy współudziale tych treści i dzięki nim powstają lepsze artykuły. Pomimo iż brakuje im rzetelności (względnie płytkie eseje), to są dobrą pożywką nie tylko dla google, ale i dla przeciętnego zjadacza chleba. Artykuły pierwszej kategorii powstają najrzadziej... I te można już uzbrajać w zdjęcia, umieszczać na sklepie i polecać w social mediach. Na początku wykluwa się najwięcej treści słabych i średnich. Dopiero z czasem pogłębiania wiedzy i łapania formy pojawiają się wartościowe perełki godne polecenia.

Nie wiem jak inni copywriterzy, ale ja piszę głównie serie tematyczne, tj. felietony. Większość z tego co pisarz pisze idzie do śmietnika. Wiadomo, że tutaj nie można sobie na to pozwolić, dlatego gro będzie lądować na blogu. Mogę przyjąć tylko większą serię, kilkudziesięciu artykułów (oczywiście w pewnych odstępach czasowych). Przede wszystkim dlatego, że muszę się na ten temat rozpisać aby powstało coś dobrego (marksistowska teoria ewolucji - skoku jakościowego można dokonać tylko poprzez skok ilościowy ) i dwa, że tylko większa ilość artykułów przyczyni się do trwałego wypozycjonowania sklepu.

10 zł / 1000 znaków. Średnia długość artykułu/tekstu od 3 do 10-15 tysięcy znaków. Do najlepszych artykułów dodaję zdjęcie. Piszę kiedy chcę (nie rzadziej niż raz na tydzień). Umieszczam na blogu i sklepie według własnej oceny. Najlepsze puszczam na social media. Po skończeniu artykułu i jego umiejscowieniu na stronie podsyłam info na mail (z linkiem do artykułu).


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne