Następne

Pozycjonowanie sklepu internetowego metodą tekstową - optymalizacja


Opis

Pozycjonowanie sklepu internetowego metodą tekstową - optymalizacja

Zajmujemy się optymalizacją i pozycjonowaniem sklepów internetowych. Od ponad 10 lat kreaujemy oryginalne opisy produktów, dodajemy metatagi i optymalizujemy SEO sklepu, personalizujemy powierzchnie sklepowe, piszemy artykuły pozycjonerskie. Optymalizujemy nazwy produktów, tytuły aukcji, sprawiamy, że sklepy szybują w górę wyszukiwarki internetowej. Zajmujemy się optymalizację grafiki i treści. Pozycjonujemy metodą artykułów umieszczanych na stronach sklepowych i blogach. Piszemy blogi tematyczne, sponsorowane artykuły produktowe, opisy produktowe, poprawiamy SEO stron produktowych sklepów on-line.

TOP 10 - 45 dni

Wypozycjonuję trwale sklep internetowy. Pozycjonowanie trwałe - organiczne oparte na linkach zewnętrznych, artykułach promocyjnych, opisach produktowych na sklepach, tekstach SEO, blogach.

Posiadamy wystarczające zasoby pracownicze do pozycjonowania większych sklepów internetowych. Jesteśmy wydajni, szybcy i dokładni. Jesteśmy profesjonalnymi redaktorami tekstów produktowych - opisów i artykułów. Pozycjonujemy organicznie - posiadamy duże doświadczenie.

10 lat doświadczenia, fa-VAT, wewnętrzna optymalizacja sklepów, pozycjonowanie zewnętrzne
duża baza klientów.

Atrakcyjne ceny:
Stawka godzinowa: 19zł + VAT/ godzina
Stawka akordowa: 10zł + VAT/ 1000 znaków
Stawka za efekt od 690 zł + VAT (TOP 10)

Firma - 10 lat - duża baza klientów - duże moce przerobowe - doświadczenie - rzetelność


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne