Poznam konesera damskich stóp i szpileczek

Poznam konesera damskich stóp i szpileczek - Pani szuka Pana - Kraków
Poznam konesera damskich stóp i szpileczek - Pani szuka Pana - Kraków - zdjęcie 1Poznam konesera damskich stóp i szpileczek - Pani szuka Pana - Kraków - zdjęcie 2Poznam konesera damskich stóp i szpileczek - Pani szuka Pana - Kraków - zdjęcie 3
Obserwuj
Napisz

Zobacz na mapie:
Kraków
woj. małopolskie

Opis

Jeśli zależy Ci na noszonych pachnących stópkami szpileczkach to nie musisz dłużej szukać, mam to czego Ci potrzeba. Przekonaj się jak intensywnie i pięknie pachną moimi stópkami. Kupisz raz i będziesz do mnie wracał po następne, ten zapach uzależnia :) Poznaj zapach stóp dojrzałej eleganckiej i zadbanej kobiety.

Szukasz innych bucików lub interesuje Cię coś innego napisz. U mnie nie ma tematów tabu, możemy porozmawiać o wszystkim ;)

Pozdrawiam
Ania


Jak poznać więcej osób?

Przeglądając ogłoszenia to Ty musisz zainicjować rozmowę! Kiedy dodasz swoje ogłoszenie może napisać do Ciebie ktoś, komu od razu się spodobasz. Dodaj swoje ogłoszenie, napisz coś o sobie, wstaw zdjęcie (lub wyślij je tylko wybranej osobie) i zobacz, kto się do Ciebie odezwie. Nie musisz podawać numeru telefonu. Możesz bezpiecznie komunikować się przez nasz komunikator.

Dodaj ogłoszenie towarzyskie za darmo!

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Kraków
woj. małopolskie

Dane wystawiającego:
Dojrzała Ania

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pani szuka Pana
(w dziale: Randki i znajomi)

Ilość wyświetleń: 6265
Data dodania: 2020-01-04

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Dojrzała Ania

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij