Pojemnik do przechowywania cytryny 9 cm msc international przezroczysty

17,90 zł


Opis

Pojemnik kanadyjskiej firmy MSC International zaprojektowany został z myślą o niezużytej do końca cytrynie. Dzięki niemu w estetyczny i praktyczny sposób przetrzymamy cytrynę w lodówce. Już nie musisz się zastanawiać czy umieścić ją w nieestetycznym woreczku, na niewygodnym i zajmującym dużo miejsca talerzyku czy bezpośrednio na półce. Od dziś cytryna ma już swoje miejsce.
Pojemnik zapewnia cytrynie optymalne warunki, zapobiega rozprzestrzenianiu się zapachu na całą lodówkę. Ciekawy kształt sprawia, że nigdy nie zapomnisz gdzie została odłożona. Jednym z najwspanialszych atutów jest zachowanie świeżości na dłużej. Cytryna nie wyschnie tak szybko, a jej soki zostaną bezpiecznie ulokowane na specjalnym głębokim spodeczku.
Kolekcja:
Vegetables

Wymiary :
średnica - 9 cm

Materiał:
tworzywo sztuczneSzczegółowe informacje oraz wiele innych produktów znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu.
Pojemnik do przechowywania cytryny 9 cm msc international przezroczysty - możesz zamówieć kurierem lub Pocztą Polską do dowolnego miejsca w Polsce.
Przejdź do sklepu

Ogłoszenia Kraków - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Chrzanów (pow. chrzanowski w małopolskim), Ogłoszenia Brzesko (pow. brzeski w małopolskim), Ogłoszenia Bochnia (pow. bocheński w małopolskim), Ogłoszenia Olkusz (pow. olkuski w małopolskim), Ogłoszenia Cianowice Duże (pow. krakowski w małopolskim), Ogłoszenia Bolechowice (pow. krakowski w małopolskim), Ogłoszenia Bibice (pow. krakowski w małopolskim)