Następne

Opiekunka osób starszych - Praca w Anglii bez doświadczenia

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Typ pracy:
Stała

Praca za granicą:
Tak

Wymagane doświadczenie:
Nie

Opieka nad:
Osobami starszymi

Biegły angielski:
Tak

Wymagane prawo jazdy:
Nie

Wymiar godzin:
pełen wymiar

Opis

EPSN Workforce Poland dla naszego Klienta - sieci domów opieki w różnych lokalizacjach w Anglii poszukuje Opiekunek/Opiekunów do pracy stałej.

Rozmowy skype: 26 czerwca

DOSTĘPNE LOKALIZACJE:

Norfolk
Surrey
Wiltshire
East Sussex
Surrey
Buckinghamshire
Hertfordshire
Oxfordshire
Berksire

Liczba miejsc jest ograniczona.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-profesjonalna opieka nad rezydentami domu opieki
-zapewnienie wsparcia dla pacjentów w codziennej toalecie
-pomoc w ubieraniu się, przebieraniu, spożywaniu posiłków
-organizacja czasu wolnego dla podopiecznych
-współpraca z personelem medycznym

KLIENT OFERUJE:

-pracę stałą w pełnym wymiarze godzin (37.5 tygodniowo) - elastyczny grafik
-zakwaterowanie (płatne, pracodawca pokrywa pierwsze 4 tygodnie)
-wynagrodzenie 7.83-8.50 GBP dla Opiekunki (zależne od doświadczenia)
-dodatek za nadgodziny oraz dyżury w weekendy, święta
-zwrot kosztów przelotu na miejsce pracy

WYMAGANIA:

-bardzo dobra znajomość angielskiego (min. B1/B2)
-mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
-mile widziane wykształcenie kierunkowe lub dyplom Opiekuna medycznego
-chęć wyjazdu do Anglii

Zainteresowanych prosimy o kierowanie CV w języku angielskim na adres: [email protected]

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne