Ogłoszenie jest nieaktualne

Krzesło ogrodowe 53x58x83cm bazkar tisara cappucino

99,00 zł


Opis

Klasyczne krzesło z kolekcji Tisara, to bardzo ciekawa propozycja marki Bazkar. Zostało wykonane z wysokiej jakości polipropylenu imitującego naturalne drewno - WOOD EFEKT co sprawia, że jest ono wysoce odporne na różnego rodzaju warunki pogodowe, a także na promieniowanie UV (dzięki temu może stać nawet przez cały rok na zewnątrz). Posiada idealnie wyprofilowane oparcie, co zwiększa komfort jego użytkowania. Jego dodatkowym atutem jest możliwość sztaplowania, czyli ułożenia w stos, co pozwala na zaoszczędzenie miejsca oraz ułatwia przechowywanie. Krzesła z tej kolekcji można zarówno wykorzystać w domowej, jak i w ogrodowej przestrzeni. KrzesłaTisara idealnie skomponują się ze stolikami marki Bazkar i doskonale wzbogacą aranżację Twojego ogrodu.
Kolekcja:
Tisara

Wymiary :
wysokość - 83 cm
szerokość - 53 cm
głębokość - 58 cm

Waga:
3 kg

Materiał:
polipropylenSzczegółowe informacje oraz wiele innych produktów znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu.
Krzesło ogrodowe 53x58x83cm bazkar tisara cappucino - możesz zamówieć kurierem lub Pocztą Polską do dowolnego miejsca w Polsce.
Przejdź do sklepu

Ogłoszenia Kraków - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Chrzanów (pow. chrzanowski w małopolskim), Ogłoszenia Brzesko (pow. brzeski w małopolskim), Ogłoszenia Bochnia (pow. bocheński w małopolskim), Ogłoszenia Olkusz (pow. olkuski w małopolskim), Ogłoszenia Cianowice Duże (pow. krakowski w małopolskim), Ogłoszenia Bolechowice (pow. krakowski w małopolskim), Ogłoszenia Bibice (pow. krakowski w małopolskim)