Kobieta , która odmieni rutynę dnia co dziennego


Nie masz z kim pogadać?

Znajdź partnerkę lub partnera do rozmów i nie tylko!

(Uwaga, treść tylko dla pełnoletnich)
Kobieta , która odmieni rutynę dnia co dziennego - Pan szuka Pani - Kraków
Kobieta , która odmieni rutynę dnia co dziennego - Pan szuka Pani - Kraków - zdjęcie 1Kobieta , która odmieni rutynę dnia co dziennego - Pan szuka Pani - Kraków - zdjęcie 2Kobieta , która odmieni rutynę dnia co dziennego - Pan szuka Pani - Kraków - zdjęcie 3
Obserwuj
Zadzwoń / SMS
Napisz

Zobacz na mapie:
Kraków
woj. małopolskie

Opis

Cześć na imię mam , Marcin mam , 33 lat jestem singlem już od paru lat i szukam swojej drugiej połówki czyli Kobiety, która chce stworzyć coś razem . Może gdzieś tu jesteś? ;) . Jestem bez zobowiązań , nie mam dzieci , ani ex dziewczyn do , których mógłbym wrócić .
Szukam kobiety odpowiedzialnej wiek dla mnie za bardzo nie gra roli , jeśli chodzi o przyszłą partnerkę . Trudno iść przez życie samotnie, chciałbym, żebyś po prostu była przy mnie , bo singlem już jestem od ładnych paru lat i chciałbym , to zmienić . Chciałbym jedynie , aby też nie dzieliła nas astronomiczna liczba km związki na odległość to już nie dla mnie .
Ja jestem osobą o nie spokojnym charakterze gdyż niestety jestem również introwertykiem czasami potrzebuje chwilę dla siebie , aby po przemyślać różne sprawy i nabrać sił do działania . Jeśli jesteś odważna i nie boisz się wyzwań , to po prostu się odezwij na numer telefonu .


Jak poznać więcej osób?

Przeglądając ogłoszenia to Ty musisz zainicjować rozmowę! Kiedy dodasz swoje ogłoszenie może napisać do Ciebie ktoś, komu od razu się spodobasz. Dodaj swoje ogłoszenie, napisz coś o sobie, wstaw zdjęcie (lub wyślij je tylko wybranej osobie) i zobacz, kto się do Ciebie odezwie. Nie musisz podawać numeru telefonu. Możesz bezpiecznie komunikować się przez nasz komunikator.

Dodaj ogłoszenie towarzyskie za darmo!

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 535... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Kraków
woj. małopolskie

Dane wystawiającego:
MARCIN

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pan szuka Pani
(w dziale: Randki i znajomi)

Ilość wyświetleń: 166
Data dodania: 2021-10-09

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

MARCIN

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij