Ogłoszenie jest nieaktualne

Kawiarka moka express 3tz 150 ml bialetti czerwona

135,00 zł


Opis

Bialetti oferuje nam wyjątkowy przedmiot - Moka Express. Jest to czerwona, odświeżona wersja najbardziej klasycznego modelu światowego lidera wśród producentów kawiarek. Doskonale sprawdzi się w każdej kuchni. Pomoże nam w przygotowaniu trzech filiżanek espresso. Odlewana z aluminium kawiarka zachwyca jakością wykonania. Klasyczny, niezmieniony przez dziesięciolecia kształt w nowej kolorystyce będzie oryginalnym elementem każdej kuchni. Rączka i dodatkowy uchwyt z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym zapewniają wygodę przenoszenia i serwowania gotowego trunku. Bialetti Moka Express może być używana na palnikach gazowych oraz elektrycznych. Produkt należy ustawiać tak, aby rączka znajdowała się poza zasięgiem źródła ciepła. Kawiarka składa się z górnego zbiornika z uszczelką, filtra oraz dolnego zbiornika. Zmielone ziarna kawy umieszczamy w filtrze, nalewamy wody do dolnego zbiornika poniżej poziomu zaworu bezpieczeństwa i łączymy ze sobą wszystkie elementy. Stawiamy kawiarkę na kuchence i czekamy parę minut. Gorąca woda przemieści się do górnego zbiornika przepływając przez zmielone ziarna. Kawiarkę należy myć ręcznie, bez użycia detergentów. Nie nadaje się do mycia w zmywarce.
Wymiary :
wysokość - 16 cm
średnica - 8 cm
pojemność - 150 ml

Materiał:
aluminiumSzczegółowe informacje oraz wiele innych produktów znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu.
Kawiarka moka express 3tz 150 ml bialetti czerwona - możesz zamówieć kurierem lub Pocztą Polską do dowolnego miejsca w Polsce.
Przejdź do sklepu

Ogłoszenia Kraków - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Chrzanów (pow. chrzanowski w małopolskim), Ogłoszenia Brzesko (pow. brzeski w małopolskim), Ogłoszenia Bochnia (pow. bocheński w małopolskim), Ogłoszenia Olkusz (pow. olkuski w małopolskim), Ogłoszenia Cianowice Duże (pow. krakowski w małopolskim), Ogłoszenia Bolechowice (pow. krakowski w małopolskim), Ogłoszenia Balice (pow. krakowski w małopolskim)