Ogłoszenie jest nieaktualne

Kawiarka elektryczna aluminiowa 6tz zest for life rock czarna

145,00 zł


Opis

Kawiarka elektryczna z kolekcji Rock to doskonały produkt marki Zest for Life, dla każdego miłośnika kawy. Niewątpliwie jest ona alternatywą dla tradycyjnych kawiarek stawianych na kuchenkach, ponieważ działa wszędzie gdzie mamy tylko dostęp do gniazdka z prądem, bez względu na rodzaj kuchenki, czy po prostu brak możliwości skorzystania z kuchni. Zapewnia to wygodę korzystania z udogodnienia, jaką bez wątpienia jest filiżanka ulubionej świeżo parzonej kawy. Zawiera reduktor, który poprzez umieszczenie w sitku umożliwia zaparzenie mniejszej ilości kawy.Dolny korpus kawiarki został wykonany z aluminium na zewnątrz lakierowanego na czarny kolor, więc urządzenie prezentuje się niezwykle elegancko, co sprawia, że poza praktyczną funkcją parzenia wyśmienitej kawy będzie ozdobą kuchennego blatu. Górna część wykonana jest z przezroczystego akrylu. Podczas jednego parzenia jesteśmy w stanie otrzymać 6 filiżanek espresso, które z kolei stanowi świetną podstawę do naszych ulubionych napojów kawowych. Wystarczy dodać jedynie spienione mleko, by stworzyć wyśmienite cappuccino.<br style="color: rgb(59, 59, 59); font-family: tahoma, verdana, arial; line-height: 18px;" /> W jaki sposób przygotować pyszną kawę? Do dolnego pojemnika nalewamy czystą wodę, zwracając uwagę by poziom wody był poniżej zaworu bezpieczeństwa, do sitka wsypujemy zmieloną kawę (kawa musi mieć średni stopień zmielenia, najlepiej wybierać taką kawę, która ma oznaczenie, że może być w ten sposób zaparzana). Kawy nie ubijamy! Kolejny krok to złożenie kawiarki, nakręcamy górny korpus, pamiętając o tym aby brzegi korpusów i uszczelka były suche i czyste. Teraz możemy naszą kawiarkę ustawić na podstawce i włączyć przycisk do pozycji "1".

Gotowe? Jeśli słyszysz dźwięk wydobywającej się z dyszy kawy i syczenie, to jeszcze chwilka...tylko syczy. Kawa gotowa! Teraz należy wyłączyć przycisk. To niewielkie urządzenie sprawia, że zwykła czarna kawa nabierze innej oprawy, a przede wszystkim innego smaku i aromatu.
Marka Zest for Life to niepowtarzalne produkty, wysoka jakość oraz idealny prezent na każdą okazję. Z kawiarkami Zest for Life od teraz Twoją ulubioną kawiarnią będzie Twoja kuchnia!
Kolekcja:
ROCK

Wymiary :
pojemność - 6tz

Materiał:
aluminium
akryl
tworzywo sztuczneSzczegółowe informacje oraz wiele innych produktów znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu.
Kawiarka elektryczna aluminiowa 6tz zest for life rock czarna - możesz zamówieć kurierem lub Pocztą Polską do dowolnego miejsca w Polsce.
Przejdź do sklepu

Ogłoszenia Kraków - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Chrzanów (pow. chrzanowski w małopolskim), Ogłoszenia Brzesko (pow. brzeski w małopolskim), Ogłoszenia Bochnia (pow. bocheński w małopolskim), Ogłoszenia Cianowice Duże (pow. krakowski w małopolskim), Ogłoszenia Olkusz (pow. olkuski w małopolskim), Ogłoszenia Bolechowice (pow. krakowski w małopolskim), Ogłoszenia Bibice (pow. krakowski w małopolskim)